امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 نکته برای یک ظاهر طراحی شده در اتاقهای نشیمن بزرگ {و سایر فضاهای ناجور}
#1
بعد از اینکه اخیراً نکات خود را برای سبک یک اتاق نشیمن کوچک به اشتراک گذاشتم ، چند درخواست برای راهنمایی در مورد یک اتاق نشیمن بزرگتر دریافت کردم! در حالی که اتاق های کوچک نشیمن به دلیل فضای محدودشان چالش های خاص خود را دارند ، اما مناطق بزرگتر برای زندگی مجموعه مسائل خاص خود را دارند. اتاق های بزرگتر از حد متوسط می توانند برای سرگرمی فوق العاده باشند ، اما نه چندان دنج و حتی برای زندگی روزمره.

بنابراین چگونه می توانید از یک اتاق نشیمن بزرگ بهترین استفاده را ببرید؟ حتی اگر اتاق شما بزرگ نباشد ، اگر به طرز نامناسبی شکل باشد یا به طریقی به فضای دیگری متصل شود ، تهیه آن دشوار است ، بنابراین این نکات یا عکس های الهام بخش ممکن است در اندازه ها و اشکال مختلف اتاق ها یا اتاق های عالی اعمال شود!

امروز من 10 مورد از توصیه های مورد علاقه خود را برای طراحی یک اتاق نشیمن بزرگتر به اشتراک می گذارم!

1. مناطق را تعیین کنید.
در یک اتاق کوچک ، شما احتمالاً فقط یک مکان برای یک منطقه مکالمه دارید و فضای اضافی برای گروه بندی مبلمان ندارید. اتاق های بزرگ می توانند چیزی فراتر از یک فضای نشیمن بزرگ عمل کنند ، اما شما باید در مورد چگونگی استفاده بهینه از اندازه یا شکل اتاق خود خلاق باشید. چندین منطقه عملیاتی ممکن در داخل اتاق را شناسایی کنید ، مانند یک منطقه مکالمه (یا دو یا سه!) ، یک منطقه رسانه ای ، یک منطقه برای میز تحریر ، یک کنسول یا یک میز بازی ، یک منطقه ناهار خوری یا شاید یک محل مطالعه. از https://moblosandali.com می تونید مبلمان با کیفیت و قیمت مناسب را سفارش دهید.

2. فضا را از نظر بصری تقسیم کنید.
برای تقسیم بصری اتاق به روش های نیمه دائمی می توانید تیرهای سقفی ، نیم دیوار یا ستون (مانند آنچه بین اتاق خانواده و آشپزخانه من است) اضافه کنید ، یا برای انعطاف پذیری می توانید از فرش ، پرده ، کاغذ دیواری و قرار دادن مبلمان برای کمک به ایجاد فضاهای دنج در فضای بزرگتر. حتی یک مبل با پشت به فضای دیگر ، یا یک سالن نشیمن ، یک نیمکت بزرگ ، میزهای بین صندلی ها ، یک صفحه جذاب ، لامپ های بزرگ ، پرده ها یا گیاهان می توانند به تقسیم فضاها کمک کنند.

3. اتاق را لنگر بیندازید.
در صورت قرار دادن تعداد زیادی تکه کوچک در اتاق بدون وجود چند لنگر ، ممکن است در نهایت اتاقهای بزرگ یا محل زندگی بزرگ به هم ریخته شوند. یک مبل بزرگ ، میز بزرگ قهوه و حتی ساخته شده در قفسه های کتاب یا پیانو به لنگر انداختن یک اتاق کمک می کند ، بنابراین در صورت لزوم قطعات کوچکتر می توانند به عنوان لهجه در اینجا و آنجا جمع شوند.

4. نورپردازی خلاقانه.
اندازه اتاق شما مهم نیست ، نورپردازی می تواند در احساس اتاق تفاوت ایجاد کند. خوشبختانه با وجود یک اتاق بزرگ اغلب پنجره های بیشتری وجود دارد ، بنابراین در طول روز روشنایی چندان نگران کننده نیست. اما سایه ها و گوشه های تاریک باعث می شود که همه در شب احساس ناآرامی کنند. اگر فقط یک چراغ سقفی مرکزی دارید ، به احتمال زیاد می خواهید با لامپ ها نور بیشتری اضافه کنید. اگر یک لامپ بیش از حد داشته باشید ، یک اتاق ممکن است ناخوشایند به نظر برسد ، بنابراین در اینجا چند نکته برای روشنایی یک اتاق بزرگ آورده شده است. شاید دو یا سه لامپ در مقیاس بزرگتر با سایه های مشابه انتخاب کنید و سپس در لامپ های دیواری و کف فلزی باریک تر و تیزتر را مخلوط کنید تا نور اتاق را روشن کند. اختلاط در لامپ های شیشه ای همچنین می تواند از اضافه بار لامپ جلوگیری کند. اگر اتصال سیم به دیوار مناسب نیست ، می توانید در نزدیکی محیط یک منطقه مکالمه ، یک خروجی قرار دهید.

5. از رنگ استفاده کنید.
از رنگ و الگو می توان برای شکستن وسعت زیاد دیوارها در یک اتاق بزرگ یا برش اندازه دیوار بلند تا ارتفاع راحت تر استفاده کرد. لکه های نقره ای را با سایه های مختلف خنثی یا رنگ هایی که در بالا و پایین قالب نقاشی شده اند ، اضافه کنید. اگر سقف بلندی دارید ، ممکن است بخواهید با یک ترفند ساده اتاق خود را دنج کنید. اگر سقف را یک سایه یا دو یا حتی چندین سایه تیره تر از دیوارهای خود بکشید (یا از تابلو استفاده کنید!) ، سقف شما آنقدر بلند به نظر نمی رسد و ممکن است فضای اتاق شما آرام و دنج باشد.

6. دو برابر کنید.
اگر یک میز قهوه خوری به اندازه کافی بزرگ برای فضای خود پیدا نکردید ، یک مکالمه بزرگتر را با دو عثمانی مربع یا مستطیل منطبق در کنار هم انجام دهید. یا از میز قهوه ای استفاده کنید که دو عثمانی کنار آن جمع شده اند. همچنین می توانید برای دو منطقه مکالمه جدا از دو فرش منطقه استفاده کنید تا یک منطقه بزرگ. با جمع کردن چهار صندلی و یک عثمانی یا میز گرد و نه فقط دو صندلی ، منگنه بیشتری ایجاد کنید. صندلی ها از نظر بصری در اتاق کمتر از مبل هستند ، بنابراین می توانند در فضاهای بزرگ ، اتاق های کوچک یا مناطق ناجور با الگوهای ترافیکی چالش برانگیز جریان مطبوعی ایجاد کنند. در هر زمان می توانید از چندین مورد مانند صندلی دو پایه ، دو لامپ یا ست صندلی استفاده کنید ، تأثیر آن بیشتر خواهد شد! 

7. از "بغل کردن" زیاد دیوار خودداری کنید.
نکته ای که اغلب به نظر من خنده دار می آید این است که یک اتاق بزرگ به پشت به یک دیوار رانده شده و صندلی ها در اندازه مخالف اتاق به دیوار دیگر قرار دارند و فضای باز زیادی در وسط باقی می گذارد. اگر برای گفتگو با شخصی که در اتاق مقابل شما نشسته است مجبورید فریاد بزنید ، به احتمال زیاد مبلمان شما بسیار فاصله دارد. با داشتن یک اتاق بزرگتر می توانید صندلی ها را از دیوار بیرون بکشید تا یک منطقه مکالمه بسیار دنجتر در اطراف یک نقطه کانونی مانند یک شومینه ایجاد کنید. از دیوارهای خالی نترسید ، می توانید از فضای دیوار برای وسایل هنری ، بوفه و کنسول ، نیمکت و قفسه کتاب یا مکان مکالمه دیگری که می توان مبلمان را به هم نزدیک کرد استفاده کنید.

8. پررنگ بهترین است.
کارهای هنری و لوازم جانبی در یک اتاق بزرگ باید بزرگتر و جسورتر باشد. اگر برای دیوار خود چاپ یا عکس قاب گرفته اید ، اندازه آن بزرگتر از فریم های استاندارد 8 10 10 یا 5 7 7 باشد. بروید قطعات بزرگتر را با هم جمع کنید تا یک منگنه پررنگ تر از اتاق ایجاد کنید تا چند قطعه کوچکتر که در اتاق پخش شده است.

9. لایه ها از فضا دنج هستند.
اگر اتاق شما احساس سرما می کند ، صدا پژواک می گیرد یا اگر فضای لازم به اندازه کافی دنج است ، ممکن است اندازه اتاق نباشد اما در عوض فقط به لایه های بیشتری احتیاج دارید. فرشهای منطقه را اضافه کنید (حتی برای بافت بیشتر می توانید دو فرش را هم لایه لایه کنید) ، پرده ها را آویزان کنید ، سبدهایی برای بافت بیشتر و جذب صدا و لوازم جانبی اضافه کنید تا به لطافت فضاها کمک کند. فضاهای نرمتر بسیار دنجتر و جذاب تر هستند ، بنابراین مطمئن شوید که قطعات تودوزی زیادی نیز دارید!

10. تکرار.
در یک فضای بزرگ ، مبلمان و لوازم جانبی بیشتری وجود دارد که می تواند کمی تصادفی احساس کند. یکی از راه های بستن یک اتاق بزرگ مبلمان بهم و یکدست کردن سبک شما تکرار است. تکرار الگوها یا رنگ های پارچه ای روی صندلی ها یا پرتاب بالش به حمل چشم شما در اتاق کمک می کند و از نظر بصری خوشایندتر می شود.
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش طراحی طلا و جواهر با ماتریکس سایه های نقره ای 0 17 2020/11/18، 04:49 PM
آخرین ارسال: سایه های نقره ای
  انواع بلبرینگ ، تسمه ، کاسه نمد و سایر کالاهای صنعتی nik952148 0 42 2020/09/22، 07:29 AM
آخرین ارسال: nik952148
  طراحی سایت فروشگاهی npco 0 54 2020/09/19، 10:13 AM
آخرین ارسال: npco
  طراحی سایت در اصفهان aysa 0 67 2020/08/06، 11:10 AM
آخرین ارسال: aysa
  چاپ عکس برای دکوراسیون داخلی hassanh403 0 76 2020/07/31، 10:07 AM
آخرین ارسال: hassanh403
  روانشناس کودک برای بهبود روابط اجتماعی tina 0 116 2020/07/07، 04:40 PM
آخرین ارسال: tina
  طراحی داخلی ، پرطرفدار و پردرآمد tina 0 100 2020/06/02، 10:15 AM
آخرین ارسال: tina
  بورس برای سرمایه گذاری بلند مدت tina 0 141 2020/05/22، 01:06 PM
آخرین ارسال: tina
  طراحی طلا و جواهر tina 1 246 2020/05/19، 12:53 PM
آخرین ارسال: sepide18
  بورس بازاری برای سرمایه گذاری تمام افراد sepide18 0 107 2020/05/10، 01:17 PM
آخرین ارسال: sepide18

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان