امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه ترافیک طراحی سایت خود را جذب نمایید؟
#1
چگونه ترافیک طراحی سایت خود را جذب نمایید؟
[تصویر:  content-2.jpg]

سرعت لود کم در طراحی سایت


طراحی سایت - طراحی وب سایت طراحی سایت تهران تقریبا کمتر از نیمی از مردم در اینترنت انتظار دارند که یک طراحی سایت در 2 ثانیه یا کمتر بارگذاری شود و اگر دیگر طول بکشد، طراحی سایت را ترک می کند. صبر، چیزی نیست که شما می توانید از کاربران در اینترنت انتظار داشته باشید، بنابراین بهتر است آنچه شما می توانید برای سرعت بخشیدن به طراحی سایت خود انجام دهید. ما قبلا تصاویر تغییر اندازه را مورد بحث قرار داده ایم، برخی از چیزهایی که می خواهید انجام دهید این است که از CDNs (Net Delivery Content Delivery) استفاده کنید، پلاگین های غیر ضروری را حذف کنید و از ذخیره سازی مرورگر استفاده کنید.

اگر می خواهید اطلاعات عمیق تر در مورد چگونگی سرعت بخشیدن به طراحی سایت خود را داشته باشید. نکات و ترفندهای بسیاری را برای سرعت بخشیدن به طراحی سایت شما همراه با راهنمایی هایی که در بالا ذکر شد را بررسی کنید. یک طراحی سایت آهسته راه تضمین شده برای از دست دادن بازدید کنندگان است و رتبه بندی موتورهای جستجو را خراب می کند، بنابراین مطمئن شوید که از این اشتباه در طراحی سایت خود اجتناب کنید.

شرکت طراحی سایت ، شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران ، تبلیغ در گوگل ، سئو سایت ، بهینه سازی سایت ، تبلیغات در گوگل ، طراحی سایت کرجشرکت طراحی سایت تهرانطراحی سایت نونگارطراحی اپلیکیشنتعرفه طراحی سایت ، شرکت های طراحی سایت ، طراحی سایت با وردپرس ، طراحی سایتطراحی سایتشرکت طراحی سایت تهران طراحی سایت طراحی سایت تهرانباکس های تاشو در طراحی سایت

[تصویر:  flat-1.jpg]
جایی در محتوا، ترجیحا در پایان، شما باید چیزی را که مردم می توانند فشار داده و یا پر کنید، تا زمانی که محتوای جدید را منتشر می کنید، هشدار دهند. این می تواند هر چیزی از دکمه دنباله در پلت فرم رسانه های اجتماعی باشد، به یک دکمه مشترک برای یک لیست پستی و بله، حتی یک پیوند به یک محصول که می تواند به خواننده کمک کند (اما سعی نکنید که این کار را اغلب انجام دهید یا بیش از حد با قدم زدن) سعی نکنید از پنجره های بازشوئی استفاده کنید که وقتی یک خواننده در وسط یک مقاله ظاهر می شود، می تواند آزار دهنده و هرزنامه باشد.

عدم ارسال ناخواسته محتوا در قابل خبرنامه در طراحی سایت خودکاربران اینترنت می توانند بعضی از مخاطبان باهوش تر باشند. اگر چیزی را ارسال کنید که کسی آن را دوست ندارد یا علاقه مند نیست، ممکن است متوقف شود که به طراحی سایت شما بیاید. از دست دادن برخی از خوانندگان ترس نکنید، زیرا این فقط یک راه زندگی در دنیای آنلاین است. مهم این است که محتوای ایجاد کنید که بازدید کننده بیشتری را به طراحی سایت شما می آورد.

فقط به این دلیل که یک قطعه جالب از آخرین اخبار وجود ندارد به این معنا نیست که مناسب است در طراحی سایت خود پست کنید. اگر طراحی سایت شما روی یک صنعت خاص متمرکز شده باشد، اطمینان حاصل کنید که محتوای شما در اطراف این صنعت متمرکز شده است، این امر برای بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو نیز عالی خواهد بود. اگر احساس میکنید که شاخه دیگری از صنعت است، فکر میکنید در مورد ایجاد یک طراحی سایت برادر / خواهر که در آن میتوانید محتوای مربوط به آن صنعت را پست کنید. به این ترتیب از اشتباه در ارسال مطالب غیر مرتبط در طراحی سایت خود جلوگیری خواهید کرد.


بازاریابی محتوا در طراحی سایت

[تصویر:  online-games-1.jpg]
داشتن یک قطعه محتاط ترین مطالب بدون استفاده، اگر کسی آن را نمی بیند. وقتی چیزی در وبسایتتان ایجاد میکنید، چه محصولی، چه مقالات، چه خبر، شما باید مطمئن شوید که افراد در مورد آن چه می دانند. یکی از بهترین روشهایی که می توانید انجام دهید این است که از طریق رسانه های اجتماعی. در ایالات متحده تنها 78 درصد از مردم دارای یک حساب رسانه ای اجتماعی هستند که به شما یک مخاطب بزرگ برای شما می دهد تا بتوانید به آن دسترسی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی در رسانه های اجتماعی، این مقاله ها را در Instagram و Snapchat بررسی کنید.

شما همچنین باید از برخی از ابزارهای آنلاین مانند Google Analytics یا HubSpot استفاده کنید تا به شما کمک کند که کدام کلمات کلیدی و محتوا بیشترین بازدید موتورهای جستجو را دریافت کند. هنگامی که شما شروع به فروش محتوای خود خواهید کرد، تغییر زیادی در تعداد بازدیدکنندگان، مشتریان و خوانندگان که به طراحی سایت شما می آیند را متوجه خواهید شد.


طراحی سایت کاربرپسند


طراحی سایت نامناسب می تواند بازدیدکنندگان را ترساند. طراحی طراحی سایت خود را تمیز و سازگار نگه دارید.

طراحی سایت شما این است که چگونه مردم در ابتدا اعتبار طراحی سایت شما را قضاوت می کنند. اگر نگاهی آماتور دارید، مردم به شما جدی نمی اندیشند و اگر طراحی طراحی سایت شما خوب است، بد نیست، مردم احتمالا به طراحی سایت شما اعتماد نمی کنند و به دنبال چیزی هستند که آنها در جای دیگری می خواهند. طراحی طراحی سایت نامناسب می تواند SEO شما و رتبه بندی کلی شما را در موتورهای جستجو آسیب برساند.

شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که طراحی سایت شما دارای طراحی وب پاسخگو است. این به این معنی است که طراحی سایت شما باید پاسخگو باشد و با هر پلتفرم یا دستگاهی که یک بازدید کننده از آن استفاده می کند، سازگار باشد. این که آیا کسی در ios یا ویندوز، موبایل یا دسکتاپ است، بازدید کننده باید هیچ مشکلی در بارگذاری یا مشاهده طراحی سایت شما داشته باشد.

خوشبختانه بسیاری از سازندگان طراحی سایت های آنلاین وجود دارند که در قیمت های مقرون به صرفه و گاهی حتی رایگان هستند. اکثر میزبان های وب، از جمله HostPapa، یک سازنده طراحی سایت را با برنامه های میزبانی خود ارائه می دهند، یا شما می توانید یک جستجوی ساده انجام دهید و یک سازنده وب را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. گام بعدی این است که یک موضوع را انتخاب کرده و روی آن در تمام صفحات وب خود در طراحی سایت خود قرار دهید. هماهنگی و طراحی خوب هر دو کلید زمانی است که شما در حال ساخت طراحی سایت خود هستید.
[تصویر:  shop-2.PNG]شبکه های اجتماعی در طراحی سایت


اطمینان حاصل کنید که به شما امکان می دهد که با استفاده از ویجت های رسانه های اجتماعی، کار خود را به اشتراک بگذارید.

عدم دسترسی کاربران به استفاده از سیستم عامل های مورد علاقه ی اجتماعی شما برای به اشتراک گذاشتن محتوای و محصولات شما، اشتباه بزرگی است که بسیاری از شرکت ها در طراحی سایت هایشان ایجاد می کنند. این که آیا شما یک طراحی سایت خبری، فروشگاه الکترونیک و یا هر نوع طراحی سایت دارید، همیشه باید یک گزینه برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود داشته باشید.

اضافه کردن توانایی برای به اشتراک گذاشتن از طریق رسانه های اجتماعی آسان است. اکثر سازندگان طراحی سایت در حال حاضر توانایی ادغام رسانه های اجتماعی خود را در طراحی سایت خود دارند، بعضی ها، مانند WordPress، دارای ویجت ها و پلاگین هایی هستند که می توانید برای اضافه کردن این ویژگی استفاده کنید. نگاهی به سیستم عامل های رسانه ای اجتماعی که مشتریان خود را دوست دارند تا کار خود را به اشتراک بگذارید و آن ها را به صفحات وب خود بسپارید.

اشتباهات بخشی از زندگی است، مهم این است که اجتناب از آنها را در جایی که می توانید و آنها را حل کنید زمانی که آنها اتفاق می افتد. نگاهی طولانی به طراحی سایت خود و اطمینان حاصل کنید که هیچ پرده ای آشکار وجود دارد که می تواند هر کسی را از ماندن و کاوش در طراحی سایت شما جلوگیری کند. با یک وبسایت که به خوبی ساخته شده و با محتوای خوب پر شده است، مطمئنا نه تنها بازدیدکنندگان ماندن، بلکه به طراحی سایت شما نیز باز می گردند.
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طراحی سایت طراحی ناخن forouzan99 0 29 2018/10/31، 10:18 AM
آخرین ارسال: forouzan99
  طراحی سایت با وردپرس eh3an2010 0 32 2018/10/31، 05:06 AM
آخرین ارسال: eh3an2010
  طراحی سایت حقوقی و وکلا eh3an2010 0 34 2018/10/27، 05:10 AM
آخرین ارسال: eh3an2010
  طراحی سایت آتلیه عکاسی eh3an2010 0 43 2018/10/24، 05:19 AM
آخرین ارسال: eh3an2010
  طراحی سایت باشگاه بدنسازی eh3an2010 0 33 2018/10/22، 05:23 AM
آخرین ارسال: eh3an2010
  طراحی سایت پزشکی eh3an2010 0 41 2018/10/17، 05:17 AM
آخرین ارسال: eh3an2010
  طراحی سایت بازرگانی eh3an2010 0 50 2018/10/16، 05:06 AM
آخرین ارسال: eh3an2010
  طراحی سایت دکوراسیون eh3an2010 0 45 2018/10/13، 05:26 AM
آخرین ارسال: eh3an2010
  طراحی سایت مهد کودک eh3an2010 0 60 2018/10/09، 05:07 AM
آخرین ارسال: eh3an2010
  پنج رویکرد طراحی سایت ورزشی forouzan99 1 143 2018/10/08، 03:05 AM
آخرین ارسال: ghorbanpour

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان