امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همین الان اپلیکیشن بساز
#1
همین الان اپلیکیشن بسازدر مقالات و نوشتارهای زیادی به اهمیت طراحی اپلیکیشن در کنار طراحی سایت پرداختیم. گسترش اپلیکیشن ها سرعت بسیار زیادی به خود گرفته است و روز به روز نیز در حال با اهمیت تر شدن است. حتی مشاهده می شود که برخی از کسب و کارها بدون داشتن سایت و فقط با طراحی اپلیکیشن توانسته اند در زمینه کاری خود بسیار موفق بوده و هزاران بازدید در روز داشته باشند که طبیعتاً مساوی با سودهای میلیاردی می باشد. بنابراین هر گونه غفلت و یا تأخیر در راه طراحی اپلیکیشن جایز نیست و صرفاً شما را از رقبا عقب خواهد انداخت. بنابراین همانگونه که در عنوان نیز اشاره داشتیم هر چه زودتر اپلیکیشن خود را بسازید، چندین گام از رقبا جلوتر پیشی خواهید گرفت.
[size=undefined]

[تصویر:  appmob1.jpg]
[/size]
دلایل محبوبیت طراحی اپلیکیشن

اما سوالی که ممکن است ذهن خوانندگان را مشغول کند این است که چه دلایلی باعث می شود استقبال از طراحی اپلیکیشن به صورت چشم گیری در حال افزایش باشد در حالی که طراحی سایت و سایت های واکنشگرایی که به خوبی در مرورگر تلفن های همراه نمایش داده می شوند نیز پیشرفت قابل توجهی داشته است. در تلفن های همراه که امروزه می توان ادعا کرد به صورت غیر قابل تصوری افزایش یافته و مردم به جای استفاده از رایانه بسیاری نیازهای خود را از طریق تلفن های هوشمند برطرف می کنند برنامه ها می توانند مزایای بسیار بیشتری هم برای کاربران و هم برای مشاغل داشته باشند. طراحی اختصاصی اپلیکیشن ها برای تلفن همراه باعث شده است از کیفیت بسیار بهتری برخوردار بوده و تجربه کارب بسیار لذت بخش تری را نیز برای کاربران دی پی داشته باشند.

[size=undefined]

[تصویر:  appmob.jpg]
[/size]
امکانات طراحی اپلیکیشن موبایل
[size=undefined]
اپ امروزه بسیار رایج تر از اپلیکیشن شده است و به برنامه هایی که برای تلفن های هوشمند طراحی می شوند اپ گفته می شود. حال اینکه طراحی اپلیکیشن اندروید باشد یا IOS تفاوتی ندارد. اما بازگردیم به طراحی app برای موبایل. اپلیکین ها با توجه به گستردگی زیادی که دارند به دسته های مختلف تقسیم بندی می شوند و اپلیکیشن های موبایل نیز یکی از این دسته ها هستند که خود نیز دارای زیر مجموعه های زیادی می باشند. از جمله امکاناتی که در طراحی اپلیکیشن موبایل می توان نام برد دسترسی کامل و آسان به خدمات شما توسط کاربران، عرضه کالاه در سطح جهانی و بدون محدودیت، امکان خرید و فروش و پرداخت وجه به صورت آنلاین و نیز ارتباط با کاربران را می توان نام برد.


[/size]
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان