امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه ریزی روزانه برای طراحی سایت

برنامه ریزی روزانه برای طراحی سایت 
اما در مورد کار روزمره 
طراحی سایت خود به عنوان یک مترجم آزاد اهداف روزانه شما و شرکت شما را سازماندهی و افزایش بهره وری را حفظ خواهد کرد نگه داشتن زبانه ها در اهداف خود می تواند چالش برانگیز باشد، به خصوص اگر شما یک تیم را مدیریت کنید. خوشبختانه، یک تون از ابزارهای مدیریت طراحی سایت پروژه و ردیابی زمان وجود دارد که به شما کمک می کند تا پیشرفت را ثبت کنید، صفحه های حسابداری صادراتی را وارد کنید و زمان خود را به تیم خود برگردانید. البته، اهداف طراحی سایت شما به کسب و کار آزاد در حال حاضر وب سایت محدود نیست چه آرمان های شخصی شما دارید یک لیست ایجاد کنید شاید میخواهید یک مهارت جدید ایجاد کنید یا راهی برای درآمد بیشتری کسب کنید پر از بودن رئیس خود شما این است که شما می توانید استانداردها را برای طراحی سایت تنظیم کنید و کمی بالاتر برسید. 
دانشجویان طراحی سایت تخفیف در سایت CMS را برای سال دریافت می کنند از آنجا که ما به قدرت آموزش طراحی سایت اعتقاد داریم. تخفیف خود را دریافت کنید نام بازی را بازی کنید با کسب و کار شما، اهداف و پیشنهادات در محل، وقت آن است که کسب و کارتان را نام ببرید. تأثیر نام خود را نفی نکنید. این اولین چیزی است که مشتریان شما درباره آن یاد می گیرند شما، با دقت طراحی سایت انتخاب کنید.

انتخاب نام تجاری مناسب برای 
طراحی سایت
برخی از مترجمان آزاد از نام خود به عنوان یک نام تجاری طراحی سایت استفاده می کنند. از آنجا که نام و شهرت شما در خط هستند، این پیامی ارسال می کند که مشتریان می توانند به شما برای ایجاد بهترین کار شما برسند. این همچنین به مشتریان کمک می کند احساس کنند که آنها شخصا طراحی سایت شما را می شناسند و پیوندی قوی برقرار می کنند. اما وقتی شروع می کنید، با استفاده از نام خود می توانید آن را برای ایجاد آنچه که انجام می دهید، پیچیده کنید. در هر صورت، یک نام جامد به کسب و کار آزاد شما کمک خواهد کرد گام به سمت راست برود. نام تجاری طراحی سایت شما باید به مردم بگوید چه کاری انجام می دهید یا چه چیزی را انجام می دهید، اما همچنین باید جذاب و قابل توجه باشد. دریغ نکنید که زمانی که شما به طغیان می روید، بازی کنید علیرغم سوال مشهور شکسپیر، نام یک کل است. 
یک نمونه خوب از یک نام تجاری طراحی سایت خلاق یک شرکت است که به تیم ها کمک می کند تا محتوای وب سایت را سازماندهی و تولید کنند. این به راحتی تلفظ، بی نظیر به یاد ماندنی و مهمتر از همه، به مشتریان ایده بسیار خوبی را که شرکت می دهد، می دهد به یاد داشته باشید مسائل بازار داشتن بازار هدف در ذهن برای راه اندازی موفقیت آمیز طراحی سایت بسیار مهم است. از خودتان بپرسید که آیا محصول یا مهارت های شما نیاز دارد یا خیر. یک استراتژی بازاریابی را آماده کنید که مشتریان را در آن بازار طراحی سایت جذب کند.
مشخص کردن بازار هدف در طراحی سایت
اول، شما باید وارد درون روان بازار هدف خود شوید. چه چیزی برای آنها جذاب است چه چیزی باعث می شود آنها محصولات را خریداری کنند شما می توانید این کار را از طریق تحقیقات گسترده ای انجام دهید، مخصوصا با کسب و کارهای دیگر مشابه با شما مشتریان هدف را چند راه برای شناختن شما و نام تجاری خود قرار دهید. یک وب سایت را ایجاد کنید ایجاد و نگهداری حساب های رسانه های اجتماعی. از سایت و رسانه های اجتماعی خود برای معرفی خود استفاده کنید. نمایش آنچه را که با نمونه کارها یا گالری محصولات خود ارائه می دهید. توجه به طرح و طراحی وب سایت شما اطمینان حاصل کنید که حرکت آسان و لذت زیباییشناسی آسان است. مقالات مربوط به مهارت یا محصولات خود را بنویسید یا به اشتراک بگذارید. 
حساب های رسانه های اجتماعی طراحی سایت می توانند تصویری را که می خواهید نام تجاری خود را برای پروژه نمایش دهد، نمایش می دهد. با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و سریع به نظرات و پیام ها پاسخ دهید. این به مشتریان می گوید که آنها یک اولویت هستند. از راه اخبار به سرعت در رسانه های اجتماعی استفاده کنید و از حساب های خود برای استفاده از شبکه و به دست آوردن مشتریان طراحی سایت استفاده کنید.
تعیین هزینه های جانبی 
طراحی سایت
هزینه های خود را تحت کنترل طراحی سایت نگه دارید هنگامی که شما شروع به کسب و کار آزاد، یکی از اولین چیزهایی که باید در نظر بگیرید، پتانسیل درآمد شماست. اجتناب از عیب شدن با اعداد و تعیین هدف درآمد ماهانه. هدف شما باید واقع بینانه و قابل دسترس باشد. پیگیری امور مالی طراحی سایت خود را با جزئیات بسیار دقیق دنبال کنید یک بودجه داشته باشید. روش ایده آل برای نگه داشتن مالیات خودتان، این است که سهم درآمدتان را سه برابر کنید شخصی، کسب و کار و اوراق قرضه اضطراری. شما حتی ممکن است بخواهید سه حساب جداگانه بانک ایجاد کنید، یکی برای هر صندوق طراحی سایت اطمینان حاصل کنید که شما به بودجه اختصاص داده شده برای هر یک از این صندوق ها بستگی دارد. در مورد تقسیم صندوق های شخصی و کسب و کار طراحی سایت خود را سخت، به عنوان این باعث می شود. 
کسر مالیات طراحی سایت خود را بسیار آسان تر برای پیگیری یک صندوق اضطراری ممکن است مهم نباشد. اما به یاد داشته باشید که آزادسازی، راهکارهای را برای پرداخت حقوق ثابت طراحی سایت فراهم نمی کند. ممکن است زمانی وجود داشته باشد که کسب و کار آهسته باشد برای ناکامی آماده باشید. نرم افزار می تواند به خصوص برای مدیریت امور مالی مفید باشد، بنابراین از بخش بهترین ابزار مالی و مالیاتی مقاله ما ابزار و برنامه های کاربردی برای طراحان طراحی سایت آزاد برای توصیه ها استفاده کنید.
در طراحی سایت ریسک کنید
ریسک طراحی سایت خود را کاهش دهید با برنامه ریزی کسب و کار خود را آزادانه قبل از اینکه شما را به جهش شروع کار با یک تجارت آزاد، قطعا خطرناک است و زمان و تلاش را خواهد برد. اما هنگامی که شما در حال رفتن هستید، هیچ چیز بیشتر از انجام دادن کار سخت خود طراحی سایت راضی نخواهد شد اگر سؤال یا راهنمایی بیشتری برای مترجمان آینده دارید، افکار خود را به اشتراک بگذارید و نظر خود را در زیر بنویسید در کار با لورن از قبیله طراحی سایت بدانید چه لورن می بایست در مورد ارزش طراحی، چگونگی مجدد پیام های تلفن همراه و اینکه چرا ساخت یک سایت نمونه کارها می تواند اتلاف وقت باشد، می گویند. ما را برای کمک به طراحان ایده های خود را به زندگی در قالب طرح های زیبا طراحی شده با کد تولید آماده ساخته ایم. بنابراین طبیعی است که طراحی سایت توسط مردم پشت طرح طراحی شده است. 
با توجه به این موضوع، طراحی سایت من از هر طرف با لورن دسریری، طراح بنیانگذار تیم در قبیله یک برنامه و که آنها را پیکر بندی شده نامیدند، نشستم در اینجا چیزی است که او در مورد ارزش طراحی، فرایندش و نحوه ساختن طراحی سایت نمونه کارهاش می تواند اتلاف وقت باشد درباره لورا لوران دسوری طراح تیم تاسیس در قبیله ظاهرا کمی عجیب و غریب در اطراف دوربین ها شما یک قوس حرفه ای بسیار جالب دارید. شما چگونه از کارآفرین وبلاگ نویس هنری به تکنسین طراحی سایت یاری رسانید.
آشنایی با نسخه های قدیمی طراحی سایت
این همه با نسخه بسیار قدیمی طراحی سایت آغاز شد من حتی به یاد نمی آورد که من آن را داشته، اما من شروع به یادگیری نحوه استفاده از آن را از کنجکاوی من حدس می زنم این که من شروع به طراحی، بدون توجه هنگامی که من ساله بودم، من شروع به ساختن طراحی سایت های کسب و کار کوچک در وردپرس و ویکس کردم تا پولی به دست بیاورم. در آن زمان، من نیز یک مدرسه کسب و کار در پاریس، آغاز کردم. به عنوان بخشی از مطالعات من، زمانی که من ساله بودم، مجبور بودم یک کارآموزی در خارج از کشور پیدا کنم. من تصمیم گرفتم طراحی سایت بروم و در یک گالری هنری خیابانی در بروکلین کار کنم. سپس من به پاریس برگشتم تا را در شرکت مالی به پایان برسانم. 
من شروع به گرفتن پروژه های متنوعی طراحی سایت کردم. در انتهای من، برخی از سرمایه گذاران می خواستند در یکی از پروژه های جانبی که ساخته شد آن را یکسال بعد تعطیل کنیم. این زمانی بود که من آزاد شدم من کمی بیشتر از یک سال به صورت رایگان طراحی سایت بودم این زمانی است که من نشت و هر دو ساخته شده با راه اندازی شد. سپس سیریل را دیدم و به تیم طراحی سایت پیوستم تا قبیله را بسازم.
توسعه محصولات در طراحی سایت
شما خود را به عنوان طراحی سایت توصیف می کنید آیا شما در توسعه محصول نیز نقش داشته اید مطمئن. من واقعا نمی دانم چطور می توانم آنچه را که انجام می دهم تعریف کنم. طراحی سایت یک روش بسیار کاربردی برای تعریف یک محصول است. هیچ چیزی واضح تر از طراحی نیست. حتی کلمات هم نیست این چیزی است که مردم می توانند احساس کنند و استفاده کنند. چیزی که من دوست دارم، ساختن محصولاتی است که مردم دوست دارند، مگر اینکه سرگرم کننده یا جدی تر باشند. من همیشه نوعی صاحب محصول بوده ام، زیرا ساده ترین راه برای اطمینان از این است که محصول متناسب با طراحی سایت است. هیچ چیزی واضح تر از طراحی سایت حتی کلمات هم نیست. 
این چیزی است طراحی سایت که مردم می توانند احساس کنند و استفاده کنند. شما خود را به عنوان طراح دیجیتال محصول ساختن برنامه ها و طراحی سایت های ساده و عاطفی توصیف می کنید. چرا در هنگام توصیف برنامه ها و وبسایت هایی که ساخته اید، به ساده و عاطفی تأکید می کنید این چطور من محصولات را دوست دارم به هر شخصی خود، درست است. از جدید ترین مقالات وب سایت سایتکد پیروی از قوانین در طراحی سایت می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پذیرش رویکرد طراحی در مرورگر hostcode 0 1,007 2019/06/13، 08:27 PM
آخرین ارسال: hostcode

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان