انجمن استودیو توپو مرجع طراحان و توسعه دهندگان
سفر نوروزی به ترکیه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن استودیو توپو مرجع طراحان و توسعه دهندگان (http://topostudio.ir)
+-- انجمن: انجمن سبک زندگی (http://topostudio.ir/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C)
+--- انجمن: گردشگری و مهاجرت (http://topostudio.ir/Forum-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA)
+---- انجمن: گردشگری ایران (http://topostudio.ir/Forum-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+---- موضوع: سفر نوروزی به ترکیه (/Thread-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87)سفر نوروزی به ترکیه - امیرعلی 96 - 2020/01/27

با نزدیک شدن به روزهای آخرین سال اکثر اوقات گردشگران به‌دنبال مقصدی برای سپری کردن تعطیلات عید باستانی می باشند . ترکیه یکی‌از مقاصدی است که گردشگران شهرهای آن را تحت عنوان مقصد هجرت خویش تعیین می نمایند .
همانگونه که می‌دانید تعطیلات عید زمان قابل قبولی برای مهاجرت به آن سوی مرز است , شهرهایی نظیر استانبول و آنتالیا در ترکیه هوا داران متعددی داراست و در صورتی‌که قصد یک مسافرت فرنگی را دارید می توان ذکر کرد استانبول مقصدی به صرفه برای مهاجرت نوروزی است .
با اعتنا به این‌که رزرو تور و طرح ریزی برای مسافرت در روز ها عید باستانی رزرو بلیط هواپیما و همینطور رزرو هتل , عمل مضاعف مشقت است . بیشتر مسافران برای مهاجرت نوروزی از ماه ها قبلی طرح ریزی می نمایند , در صورتیکه شما نیز مجال کافی و یا این که داده ها واجب برای طرح ریزی سفرتان ندارید می‌توانید از دربین تورهای نوروزی تور مطلوب خودتان را تعیین نمائید .
تور استانبول در عید باستانی ; همواره یکی‌از مسیرهای پرطرفدار در بین ایرانیان است که با اعتنا به این‌که استانبول در فصل بهار درحال حاضر و هوای دیگری داراست و علاوه بر این که زیبایی های آن دو چندان است , آب و هوای استانبول درین زمان ایده آل و مطلوب گشت و گذار است .
ارزش تور استانبول عید باستانی 99 با دقت به گونه ایرلاین , هتل محل اقامت و برهه زمانی زمان تور متغیر است ; در خرید پکیج های مسافرتی قابلیت و امکان تغییر‌و تحول مورخ , بازه زمان تور , دسته پرواز و همینطور محل اقامت موجود هست که‌این عمل با تغییر‌و تحول ارزش تور استانبول عید نوروز آماده است .
سرویس ها تور استانبول بهار 99
پکیج های تور استانبول خدماتی زیرا بلیط رفت و بازگشت و اقامت در هتل را به گردشگران ارائه می‌دهد و با دقت به نرخ های مختلفی که‌این تورها دارا‌هستند , خدماتی که ارائه می شود متعدد است .
استانبول همان گونه که گفته شد مقصدی جذاب و دیدنی برای سپری کردن تعطیلات نوروزی است . در‌حالتی که تور استانبول عید نوروز را برای سفرتان تعیین نموده اید خودتان را برای خوشگذرانی در شایسته ترین شهر توریسم ترکیه مهیا نمایید .
استانبول آنقدر جاذبه دارااست که تمامی را مجذوب خویش می نماید و مسلما یکی زیباترین شهر های دنیاست و سالانه گردشگران متعددی را از سراسر عالم درسمت خویش می کشاند .
استانبول شهری فی مابین دو مجموعه کشور ها آسیا و اروپاست و تیتر وسیع ترین شهر ترکیه را داراست و قلب فرهنگی و اقتصادی ترکیه هست . قرار گیری استانبول در جوار دریای سیاه و دریای مرمره و تنگه‌ بسفر سبب شده که یکی‌از زیباترین شهرهای ساحلی جهان باشد ; شهری تاریخی و جالب که در سالیان اخیر با ترقی و زیباسازی این شهر پرداخته اند و همین دستور منجر شده که سالانه بر تعداد گردشگران استانبول افزوده می شود .
مسافران تورهای نوروزی استانبول میتوانند پکیج های استانبول را در همین ورقه تماشا نمایند و با تماس با کارشناسان ما نسبت به تورهای استانبول داده ها کسب نمایند .
قیمت تورهای نوروزی غالبا فراتر از بها بقیه تورهای مسافرتی است و با اعتنا به‌وجود تعطیلات و وجود حجم بالای مسافران این تورها با قیمتی فراتر ارائه می شود . ارزش تورهای نوروزی استانبول با دقت به تعیین شما در حین های متعدد و با نرخ قیمتی متفاوت ارائه می شود و ساعت پروازی , دسته ایرلاین و هتلی که برای اقامت تعیین میکنید تاثیر به سزایی در ارزش تور خواهد گزاشت .