انجمن استودیو توپو مرجع طراحان و توسعه دهندگان
طراحی سایت در دنیای دیجیتال مارکتینگ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن استودیو توپو مرجع طراحان و توسعه دهندگان (http://topostudio.ir)
+-- انجمن: انجمن کامپیوتر و اینترنت (http://topostudio.ir/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D9%88-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA)
+--- انجمن: کامپیوتر (http://topostudio.ir/Forum-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1)
+--- موضوع: طراحی سایت در دنیای دیجیتال مارکتینگ (/Thread-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF--1134)

طراحی سایت در دنیای دیجیتال مارکتینگ - forouzan99 - 2018/09/10

طراحی سایت در دنیای دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت جذاب مهم است، اما شما نمیتوانید از آنچه که طراحی سایت شما واقعا در دسترس است را از دست ندهید: برای تبدیل ترافیک به فرم ارسال سرب، تماس تلفنی، بازدیدکننده از مکان فیزیکی، ارسال فرم تماس و فروش. بدون این اقدامات، کسب و کار شما درآمد کسب نخواهد کرد. به طور طبیعی، هرچه بیشتر تبدیل به طراحی سایت شما می شود، درآمد بیشتر کسب و کار طراحی سایت شما در حال تولید است. 
من به تازگی برای یک فنجان قهوه صبحانه با یک دوست که می خواستم طراحی سایت شرکتم را بررسی کنم، نشستم. اعداد تبدیل آن بسیار کم بود و دوست من مایل بود که تغییرات لازم را برای بهبود این اعداد انجام دهد. در اینجا شش ورودی از گفتگوی ما است که شما می توانید برای بهبود نرخ تبدیل خود اقدام کنید.

شرکت طراحی سایت ، شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران ، تبلیغ در گوگل ، سئو سایت ، بهینه سازی سایت ، تبلیغات در گوگل ، طراحی سایت کرجشرکت طراحی سایت تهرانطراحی سایت نونگارطراحی اپلیکیشنتعرفه طراحی سایت ، شرکت های طراحی سایت ، طراحی سایت با وردپرس ، طراحی سایتطراحی سایتشرکت طراحی سایت تهران طراحی سایت طراحی سایت تهران
طراحی سایت تهران

[تصویر:  web-design-nonegar2.jpg]

طراحی سایت موبایل فرندلی اینده دیجیتال مارکتینگ

آینده دیجیتال مارکتینگ به واسط طراحی سایت ، تقریبا 31 درصد از تمام ترافیک به 10 ویژگی دیجیتال 10 از دستگاه های تلفن همراه گرفته شده است. این شماره، در حالی که در حال حاضر قابل توجه است، همچنان افزایش خواهد یافت. اگر طراحی سایت شما یک تجربه دلپذیر تلفن همراه را ارائه نکند، شما در پای خود تیراندازی میکنید. 
طراحی سایت پاسخگو برای هر صفحه نمایش - دسکتاپ، لپ تاپ، گوشی های هوشمند و قرص - سازگار می باشد، به طوری که تمام صفحات، ویژگی ها و عملکردها قابل دسترسی است بدون در نظر گرفتن اینکه دستگاه های در حال دیدن طراحی سایت. آیا می خواهید در آن نشسته و سعی کنید دستکاری روی صفحه طراحی سایت نمایش تلفن همراه خود را برای خواندن مطالب یا دسترسی به یک پیشنهاد انجام دهید.
[تصویر:  web-design-nonegar1.jpg]

طراحی سایت ساده را همواره در ذهن داشته باشید

سالها پیش روندهای طراحی سایت در بالا بود - بسیاری از انیمیشن ها و فلاش ها بسیار خشمگین بودند. امروز، طرح های تمیز و ساده تخت محبوب هستند. علامت های تجاری در طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرند تا تلاش کنند تا با استفاده از ویژگی های شگفت انگیز تحت تاثیر قرار دادن بازدید کنندگان طراحی سایت قرار گیرند، در حالی که مصرف کنندگان امروز قدردان طرح زیبا و تمیز هستند. 
بازدید کنندگان طراحی سایت خود را با مطالب و پیشنهادات خود تحت تاثیر قرار دهید. آنها بلافاصله با فلاش غیر ضروری و انیمیشن آنها را نابود می کنند، اما زمان بارگذاری طراحی سایت شما را نیز کاهش می دهد. هر کاری که انجام می دهید، طراحی سایت خود را پس از این شاهکار آینه نکنید. 
زمانی که یک طراحی سایت را مشاهده میکنم که تصاویری از تصاویر دردناکی را در صفحات مورد استفاده قرار می دهد که در آن کسب و کار یا افرادی که پشت آن هستند توضیح می دهد. اگر می خواهید عکس های تیم خود را شامل کنید، عکاس حرفه ای و استودیوی کتاب را استخدام کنید. اولا بگذارید بگویم که عکس های سهامی برای بعضی چیزها مانند پست های وبلاگ شما عالی هستند. در یک ستون قبلی، من چندین منبع رایگان از تصاویر با کیفیت بالا را ذکر کردم. با این حال، آنها در صفحه درباره ما در طراحی سایت شرکت شما تعلق ندارند. مصرف کنندگان نمی خواهند اعتماد زیادی به یک کسب و کار داشته باشند که تلاش می کند تخصص و حرفه ای خود را با استفاده از عکس های سهام تحویل دهند. 
هنگامی که مصرف کنندگان در طراحی سایت خود قرار می گیرند باید بتوانند در عرض دو ثانیه آنچه را که دنبال می کنند پیدا کنند. اگر آنها مجبور به جستجو در هر طولانی تر از آنچه که می خواهند ناراحت شوند و طراحی سایت دیگری پیدا کنند. منوی ناوبری خود را به همان اندازه ساده نگه دارید. گزینه های بیش از حد بازدید کنندگان طراحی سایت شما را غرق می کنند. شما باید مسیر روشن و دقیقی را به هر اقدامی که می خواهید بازدیدکنندگان طراحی سایت خود را برای تکمیل، به صورت یک فرم ارسال یا یک صفحه مقصد مشخص، داشته باشید. 
شرکت من در وسط یک برنامه ریزی مجدد طراحی سایت قرار دارد و ما واقعا ناوبری خود را ساده کردیم و صفحه خدمات را به یک صفحه متمادی متصل کردیم. نتیجه نهایی راه بسیار طراحی سایت ساده ای برای هدف تبدیل ما - یک فرم درخواست مشاوره است.
برای مشتریان بالقوه طراحی سایت خود راه های ارتباطی آسان تر را قرار دهید

در حالی که شماره تلفن همیشه یک ایده عالی است، بسیاری از مصرف کنندگان ترجیح می دهند از طریق طراحی سایت خود با یک کسب و کار ارتباط برقرار کنند، به خصوص اگر آنها در مورد یک سرویس تحقیق کنند. آنها نمیخواهند به قتل برسند و به فروش میرسند - آنها فقط به اطلاعات نیاز دارند. برای مشتریان بالقوه در طراحی سایت که با شما تماس می گیرند، آن را به آسانی امکان پذیر کنید. 
طراحی سایت و صفحه تماس با شرکت من دو گزینه داشت: یک فرم درخواست درخواست، و یک فرم تماس عمومی که دارای سه فیلد بود. در حال حاضر ما یک فرم درخواست مشاوره سه گانه ساده داریم. مصرف کننده مجبور نیست که بین دو فرم دیگر تصمیم بگیرد. فقط یک فرم ساده وجود دارد - ما می توانیم تمام اطلاعات مورد نیاز زمانی که تماس اولیه ساخته می شود را جمع آوری کنیم.
[تصویر:  web-design-nonegar3.jpg]

رسانه اجتماعی در کنار طراحی سایت شما

هنگامی که رسانه های اجتماعی جدید و تازه بودند، در طراحی سایت های خود قرار داده است. در حال حاضر، مصرف کنندگان می دانند که چگونه می توانند با مارک تجاری در طراحی سایت خود در رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنند. قرار دادن فیس بوک و توییتر در طراحی سایت شما فقط توجه شما را از اهداف تبدیل شما متمایز می کند. 
آی*** های اجتماعی را در پاورقی یا نوار کناری خود قرار دهید و به حساب هایتان پیوند دهید - اگر یک بازدید کننده در طراحی سایت تمایل دارد پیروی کند یا ارتباط برقرار کند. شما می خواهید آنها را به خواندن محتوای طراحی سایت خود، فرم های خود را کامل و خرید، و نه از توییت ها و پست های قبلی خود را پیمایش کنید. آیا شما هر گونه راهنمایی تبدیل طراحی سایت برای اضافه کردن به این لیست دارید.اگر چنین است، آنها را در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید.