انجمن استودیو توپو مرجع طراحان و توسعه دهندگان

نسخه‌ی کامل: اجاره ماشین عروس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
 هنگام ورود به باغ عروسی ماشین عروس توجه مهمانان را به خود جلب می نماید. شما می توانید برای برگزاری جشن عروسی خو از اتومبیل شخصی تان استفاده کنید و یا اینکه اتومبیل ایده آل خود را از شرکت های اجارۀ ماشین کرایه کنید. این شرکت ها برای عروسی شما و بر حسب نیازتان، ماشین هایی با راننده و بدون راننده به شما اجاره می دهند.در دنیای مدرن نیاز به اتومبیل برای انجام کارها و سرعت بخشیدن به آن ها بیش از پیش احساس می شود. جشن ها و عروسی ها نیز از این امر مستثنی نیستند.
به موارد زیر توجه کنید:
در زیر پنج مورد کلی وجود دارد که باید در هنگام اجاره ماشین عروسی مورد توجه قرار گیرند:
اندازه – اندازۀ ماشین عروسی که قصد کرایۀ آن را دارید با توجه به سلیقه و همچنین جایگیر بودن یا نبودن لباس عروس تعیین کنید. همچنین تعیین کنید که میخواهید از ماشین های شاسی بلند برای اجارۀ عروس استفاده کنید یا ماشین های معمولی.
اجارۀ ماشین عروس با راننده یا بدون راننده- بسته به نیاز و خواست و تمایل شما، شرکت های کرایۀ ماشین عروس، ماشین عروس با راننده و بدون راننده را در اختیار شما قرار می دهند. پیشنهاد می شود اگر قصد اجارۀ ماشین های کلاسیک قدیمی را به عنوان ماشن عروس دارید، سعی کنید ازچنین ماشین هایی را با راننده مخصوص خودش اجاره کنید تا اگر از نظر فنی دچار مشکل، راننده خودش مشکل را رفع کند.
زمان: اگر آدم آن­تایم و دقیقی نیستید، پس از اجارۀ ماشین عروس، رویۀ خود را تغییر دهید و آن­تایم شوید؛ نرخ کرایۀ ماشین علاوه بر اینکه به مدل ماشین بستگی دارد، به مدّت زمانی که در اختیار شما قرار می گیرد نیز مربوط می شود.
اعتبار شرکت - بخشی از موفقیت عروسی بر روی شرکت اجاره ماشین مورد نظر تکیه می کند. شرایط و ضوابط باید به صورت کتبی روشن و مشخص شده و مورد امضای دو طرف قرار گیرد. بهتر است نقطه نظرات و پیشنهادات شرکت را نیز بررسی کرده و از آن استفاده کنید.
. قیمت - البته، نرخ تعیین کننده هنگام اجاره ماشین عروس است. قیمت ها را با بودجۀ خود تطبیق دهید. تعیین کنید که ماشین عروس با راننده یا بدون راننده می خواهید، این عامل نیز بر هزینه ای که شما باید پرداخت کنید تأثیر گذر است.

برای یک انتخاب هوشمدانه جهت کرایۀ ماشین عروس چه مواردی را در نظر بگیریم؟
زوج های عروسی باید از موارد زیر در تصمیم گیری برای یک انتخاب هوشمندانه برای کرایۀ ماشین عروس استفاده کنند:

- کدام مدل ماشین برای موضوع و نوع عروسی ما مناسب است؟ ماشین عروس شاسی بلند یا معمولی؟


- آیا ماشینی با مدل جایگزین و ارزان تر از انتخاب اول ما وجود دارد؟


- ما چند ساعت از ماشین استفاده می کنیم؟ آیا راهی برای کوتاه شدن آن زمان وجود دارد؟


- اگر مبلغ اضافی را که از زمان مورد توافق بیش از حد است، چقدر است؟


- آیا هزینه اضافی برای انجام سفرهای اضافی وجود دارد؟ قیمت آن چقدر است؟


- آیا ماشین منحصر به فرد برای عروس و داماد تنها استفاده می شود؟


- آیا شرکت اجاره می تواند دکوراسیون را ارائه دهد؟ آنها چقدر برای آن هزینه می کنند؟


- آیا شرکت اجاره به مشتریان اجازه می دهد تا ماشین را مشاهده و بازرسی کنند؟


- آیا نرخ اجاره در تعطیلات و تعطیلات آخر هفته تغییر می کند؟


- چه مدت باید رزرو کنیم و پرداخت اولیه را انجام دهیم؟


- شرکت های اجاره چه نوع پرداختی را قبول می کنند؟


- اجارۀ ماشین عروس شاسی بلند مستلزم هزینۀ بالاتری است.
ملاحظات اضافی
برخی از اتفاقات پیش بینی نشده وجود دارد که ممکن است در روز عروسی رخ دهد و برنامه های شما را به هم بزند. بنابراین زمان از دست شما در خواهد رفت؛ از این رو پیشنهاد می شود در رابطه با کرایۀ ماشین عروس برای مدت زمانی یا ساعات یا روزهایی که می خواهید قرار داد ببندید کمی تجدید نظر کنید، شما هرگز نمی دانید که آیا در جاده ای که به محل عروسی شما ختم می شود ترافیکی سنگین وجود دارد یا نه! برای حفظ امنیت، برای هر سفری که در روز عروسی انجام می دهید، یک تایم 20 دقیقه ای اضافه کنید.
جهت تزئین ماشین عروس، از شرکتی که ماشین عروس را کرایه می کنید بپرسید که آیا می توان آن را مانند یک ماشین عروسی سنتی تزئین کرد. شرکت های اجاره اتومبیل می توانند بسیار دقیق باشند، آن های می توانند گل فروشی هایی را به شما معرفی کنند که ماشین عروس خود را در آنجا تزئین کنید و یا اینکه ماشین عروس را با تزئینات کامل در اختیار شما و به شما کرایه دهند.