انجمن استودیو توپو مرجع طراحان و توسعه دهندگان

نسخه‌ی کامل: تشک بامبو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تشک بامبو
تشک بامبو یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات شرکت برن است که به دلیل استفاده از خاصیت‌های بامبو دارای ویژگی‌های ضد حساسیت و ضد رطوبت در اثر تعریق است. ساختار مناسب تشک بامبو و داشتن فنرهای مقاوم از ویژگی‌های خاص این محصول است. با مراجعه به فروشگاه کالای خواب برن می‌توانید نسبت به خرید انواع تشک با استانداردهای پزشکی اقدام کنید. با خرید تشک برن مدل بامبو می‌توانید خواب راحتی را تجربه کنید و صبح‌ها از خشکی عضلات و کسالت روزانه در امان بمانید.
تشک بامبو مناسب برای خواب
داشتن خواب راحت موجب شادی و سرحال بودن در طول روز می‌شود. خواب نیز مانند هر پدیده طبیعی دیگر باید دارای استانداردهای خود باشد و یکی از این استانداردها بهداشت خواب است. بهداشت خواب شامل مواردی است که با رعایت آن می‌توانید پر انرژی بودن را در طول روز تجربه کنید. لوازم خواب یکی از اصلی‌ترین مواردی است که باید رعایت شود تا سلامتی جسمی و روحی فرد به خطر نیفتد. تشک بامبو مناسب، بالش مناسب، پتو یا هر رو انداز دیگر نیز باید دارای استاندارد های مناسب با بدن فرد باشد.
تشک بامبو استاندارد علاوه بر اینکه خواب آرامی را برای شما به همراه دارد موجب سلامتی ستون فقرات و جلوگیری از آسیب‌های احتمالی می‌شود. هر شخصی متناسب با وضعیت جسمانی و همچنین مدل خوابیدن خود باید به انتخاب تشک مناسب برای خواب اقدام کند. تشک بامبو دارای انواع مختلف و استاندارد است و افراد می‌توانند متناسب با وضعیت جسمانی خود از آن استفاده کنند. برای افرادی که از مشکلات ستون فقرات رنج می‌برند، تشک مناسب برای دیسک کمر و یا تشک مخصوص گودی کمر مناسب است. برای سنین پایین نیز باید با در نظر گرفتن ابعاد، از تشک کودک و نوجوان استفاده کرد.
[تصویر: Bamboo-mattress.jpg]
تشک بامبو چیست؟
تشک بامبو یکی از تولیدات شرکت برن است. این تشک دارای کلیه استانداردهای طبی و فنرهای مقاوم است. این تشک با سیستم فنری فولادی قوی نسبت به سایر محصولات برن دارای سیستم پیشرفته‌ تری است. با استفاده از این تشک می‌توانید سطح راحتی را مطابق با استانداردهای پزشکی برای ستون فقرات خود فراهم کنید.
پارچه روکش این تشک دارای جنس نرمی است که برای سیستم عصبی فرد مناسب بوده و موجب از بین رفتن هیجانات عصبی ناشی از فعالیت های روزانه می‌شود. ناگفته پیداست در ساختار پارچه این تشک از فیبر گیاه بامبو استفاده شده است که با خاصیت ضد رطوبت آن موجب داشتن خوابی بدون تنش می‌شود و شادابی روز بعد را به شما هدیه می‌دهد. این خاصیت باعث بروز حس خنک بودن در بدن شما می‌شود که برای گردش خون بدن ضروری است.
در تشک بامبو طبی فوم‌های متراکمی استفاده شده است که موجب تأمین حرارت شده و حالت ارتجاعی را متناسب با ستون فقرات تنظیم می‌نماید. از نظر ظاهری نیز لبه‌های تشک بامبو برن به زیبایی دوخته شده است و با استفاده از دستگیره‌های موجود در دو طرف تشک به راحتی می‌توان آنرا جابجا کرد.
انواع تشک بامبو و ویژگی‌های آن
در فروشگاه برن می‌توانید انواع تشک بامبو را ببینید، امتحان کنید و خریداری نمایید. کارشناسان ما شما را در انتخاب تشک موردنظرتان یاری خواهند داد. تشک بامبو دونفره، تشک یک نفره بامبو، تشک کودک و نوجوان، تشک بامبو دو فصل و تشک طبی ازجمله دسته بندی‌های این محصول است.
ویژگی‌ های این تشک‌ها عبارتند از:
 • ارتفاع مناسب تشک
 • تضمین کیفیت
 • الیاف ارگانیک ضد حساسیت، ضد قارچ
 • دارای خاصیت جذب رطوبت
 • دارای استانداردهای پزشکی
 • گرم نگه داشتن بالا و عایق حرارتی
 • استفاده از اسفنج رولی متراکم
 • دارای بافت فیبری با قابلیت عبور هوا
 • سیستم فنری فولادی بسیار قوی
 • دستگیره‌های حمل و نقل
 • فوم پلی یورتان مخصوص
 • اتصال پد و روکش زیپ دار قابل شستشو
نکات لازم برای خرید تشک بامبو
هنگام خرید تشک بامبو نکاتی را برای داشتن تشک خوب باید مد نظر قرار داد. برای خرید بهترین تشک از فروشندگان تحقیق کنید، کارشناسان فروش در فروشگاه کالای خواب برن اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار خواهند داد. قیمت تشک بامبو با گارانتی معتبر بسیار مناسب است و دوام آن بسیار زیاد است. هنگام خرید تشک آنرا امتحان کنید که مناسب با وضعیت جسمانی شما باشد و از نظر پزشکی همه استانداردهای طبی رعایت شده باشد.
در انتخاب تشک به اندازه و ابعاد دقت کنید که متناسب با قامت شما باشد. فنرهای تشک بامبو را بررسی کنید. فنرها هنگام تکان خوردن در خواب وضعیت بدن شما را بر روی خود کنترل می‌کنند. یکی از مزایای تشک برن داشتن لایه جداشونده است که بتوانید هر چند وقت یکبار آن را عوض کنید یا مورد شستشو قرار دهید. پس از خرید نیز به خوبی از آن نگهداری کنید. از لحاظ پاکیزگی از آن محافظت کنید و همچنین آنرا از بازی و شیطنت بچه‌ها دور نگه دارید.