انجمن استودیو توپو مرجع طراحان و توسعه دهندگان

نسخه‌ی کامل: مرکز تخصصی آموزشی مجتمع فنی تهران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
در بین تمامی مراکزی که در شهر تهران در زمینه‌ی آموزش فعالیت می‌کنند مرکز تخصصی آموزشی مجتمع فنی تهران یکی از با سابقه‌ترین و معتبرترین مراکزی است که در بین همگان شناخته شده است. این مرکز سال‌ها است که در حوزه‌ی آموزش فعالیت دارد و شاید بتوان آن را از اولین مراکز آموزشی در ایران به شمار آورد. 
یکی از مزیت‌های این مرکز این است که در حوزه‌های گوناگونی فعالیت می‌کند به شکلی که شما در هر زمینه‌ای که بخواهید آموزش ببینید می‌توانید به مجتمع فنی مراجعه کنید البته باید به این نکته اشاره کرد که این مرکز در گذشته در حوزه‌ای کامپیوتر فعالیت بیشتری داشته است اما امروزه به برگزاری کلاس‌هایی در زمینه‌ی آموزش باریستا، زبان‌های خارجه، آشپزی، بورس، دیجیتال مارکتینگ، طراحی دکوراسیون داخلی، تایپ و ... نیز فعالیت دارد. به همین جهت نیز می‌توانید در زمینه‌های گوناگونی از این مرکز کمک بگیرید و از مزیت‌های دوره‌های مجتمع فنی بهره بگیرید.

 مهم‌ترین مزیت مجتمع فنی را شاید بتوان مدرک معتبر آن دانست. به شکلی که در بین تمامی مراکزی که به آموزش می‌پردازند این مجموعه مدرک معتبر‌تری ارائه می‌دهد و افراد زیادی خواهان شرکت در کلاس‌ها این مرکز هستند. در واقع کارفرما‌ها نیز مدرک این مرکز را بیش از هر مرکز دیگری تایید می‌کنند.
https://mftniavaran.com/