انجمن استودیو توپو مرجع طراحان و توسعه دهندگان

نسخه‌ی کامل: تبدیل و فروش پرفکت مانی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
این نوع سرویس پرداخت آنلاین یکی از مزیت های بسیار مهمی که دارد آن است که کاربران داخلی می توانند از آن برای کسب درآمد بین المللی استفاده کنند، حتی از پس فرآیند کسب درآمد می توانید از طریق این سیستم به فروش حساب پرفکت مانی بپردازید. حال در این بین سایت هایی هستند که در این زمینه خدمات لازم را ارائه می دهند و شما می توانید این کار را در کمترین زمان ممکن و حتی با کارمزد کمتری انجام دهید اما باید توجه داشته باشید که به سایت معتبری مراجعه نمائید و آنگاه اقدام به خرید و فروش پرفکت مانی نمائید.
تنها کافی است که مانند اقداماتی که برای خرید پرفکت مانی انجام میداده اید برای فروش آن هم فرم درخواست فروش پرفکت مانی را تکمیل کرده و پس از آن باید حساب سرویس پرفکت مانی خود را به سایت مرجع انتقال نمائید. پس از انجام انتقال و تایید آن توسط سیستم مرجع، معادل ریالی وجه انتقال شما پس از مدت چند دقیقه به حساب شما واریز خواهد شد.
برای فروش ووچر پرفکت مانی شما باید همین اقدامات را انجام دهید، بدین صورت که کد ووچر مدنظرتان را در فرم درخواست ثبت کنید، پس از ثبت آن در سیستم مرجع مبلغ توافقی در فرم سفارش به حساب بانکی شما واریز می گردد. توجه داشته باشید که برای تسریع امور خرید ووچر پرفکت مانی و فروش خود حتما باید حساب بانکی شما در سیستم ثبت شده باشد.