انجمن استودیو توپو مرجع طراحان و توسعه دهندگان

نسخه‌ی کامل: خرید هاست اشتراکی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خرید هاست اشتراکی
خرید هاست برای تمامی وب سایت ها باید صورت بگیرد. هاست یا میزبانی وب به فضا یا سروری گفته می شود. هاست یا سرور اشتراکی به فضایی می گویند که تنها به یک وب سایت اختصاص نداشته و وب سایت های متعددی روی آن قرار دارند.
چرا هاست اشتراکی
مشتریان زیادی هستند که تمایل به خرید هاست اشتراکی دارند، البته باید در نظر گرفت که استفاده از هاست هایی که قوی و مطمئن هستند، قابلیت اشتراکی بودن را دارند.
به این معنی که هاست اشتراکی بایستی ظرفیت قرار گیری اطلاعات چندین وب سایت را داشته باشد و جوابگوی نیازهای آن ها باشد. همچنین کاربران وب سایت بتوانند به راحتی از آن بازدید نموده و وب سایت را با سرعت بالایی مشاهده نمایند.
تنها زمانی که یک وب سایت روی هاست قرار می گیرد، سایر افراد می توانند از وب سایت بازدید نمایند. البته یک هاست محلی یا لوکال هاست نیز وجود دارد، و به فضایی گفته می شود که روی کامپیوتر شخصی یک فرد قرار دارد، و اگر وب سایتی روی آن باشد، تنها خود شخص می تواند آن را مشاهده نماید و اگر نیاز به ویرایش دارد، آن را ویرایش نماید.[img=0x0]https://www.espinashost.com/wp-content/uploads/2018/10/Hosting-1-300x173.png[/img]
این هاست محلی زمانی کاربرد دارد که شخص هنوز وب سایت را کامل نکرده و تمایل دارد ابتدا تمامی کارهای آن را انجام داده و پس از تکمیل آن، می تواند آن را روی اینترنت ببرد.
خرید هاست اشتراکی برای وب سایت هایی که حجم اطلاعات آن ها بسیار زیاد نیست، مناسب می باشد. البته حتی اگر میزان دیتاهای یک وب سایت بالا باشد، هاست های قوی اشتراکی باز هم می توانند از آن وب سایت پشتیبانی کرده و خدمات رسانی کند.
برخی وب سایت ها که پیشرفت چشمگیری داشته و پس از گذشت مدتی خاص، بازدید کنندگان زیادی پیدا می کنند، بهتر است از سرورهای اختصاصی استفاده کرده و برای وب سایت خود خرید هاست اختصاصی انجام دهند.