امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مبل ماساژور
#1
وقتی تصمیم می گیریم که یک مبل ماساژور خریداری نماییم باید موارد و فاکتورهای زیادی را مورد بررسی قرار دهیم و در نظر بگیریم . ابتدا باید  اولویت های خود را از خرید این دستگاه در نظر بگیریم . دقیقا اینجا همان جایی خواهد بود که وقتی می خواهیم اولویت های خود را درنظر بگیریم با دیدن برند ها تنوع محصول و انواع آن به کلی مبهوت می شویم و باید یک اطلاعات کلی و تحقیق اساسی درباره راهنمای خرید این محصول انجام دهیم . در این مقاله برآن شدیم تا نکات کلیدی و مفید که عمده خریداران مایلند تا قبل از خرید محصول بدانند را شرح داده و اگر از این مطالب و توصیه ها پیروی نمایند می توانند یک خرید ایده آل و خوب را انجام دهند. 

1) ابتدا اولویت های خود را پیدا کرده و در نظر بگیرید 

اگر شما قصد خرید یک مبل ماساژور را دارید باید بدانید هدف شما از خرید این دستکاه چیست ؟ آیا برای استراحت بعد از داشتن یک روز کاری سخت نیازمندید؟ آیا می خواهید دستگاه صندلی ماساژور را به عنوان یک دستگاه درمانی برای داشتن شرایط سلامت خود استفاده نمایید ؟ یا آنکه برای مصرف  درمانی و ریلکس کردن نمی خواهید و تنها می خواهید این دستگاه را خریداری کنید تا دیگرانی که این دستگاه را خریداری کرده اند و استفاده می کنندگمان نبرند که شما نمی دانید و از دنیا عقل نمانید؟ پس هنگامی که نیاز خود را دریافتید که چیست و برای چه می خواهید این دستگاه را خریداری نمایید با خود روراست باشید و براساس همان نیاز و همان اولویت انتخاب دستگاه را رتبه بندی نمایید . این را بدانید که اصلا نباید زیبایی دستگاه برای شما مهم باشد بلکه نوع کارایی و عملکرد دستگاه است که این دستگاه را زیبا می کند .پس بعد از آنکه نیاز خود را پیدا کردید خواهید دانست که تنها چند مدل و برند است که جوابگوی نیاز شما خواهد بود . 

2) مبل و صندلی ماساژور دستگاه گران قیمتی می باشد پس هنگامی که می خواهید این دستگاه را خریداری نمایید باید بدانید چقدر سرمایه دراختیار دارید و قصد دارید چه میزان بودجه را برای خرید این دستگاه اختصاص دهید . هنگامی که این برآورد قیمت را انجام دادید آنوقت می توانید بر روی مدل و طرح و برند ها متمرکز شوید . اگر بودجه شما محدود می باشد بر روی مدل هایی تمرکز نمایید که نکات کلیدی و اساسی و مشخصات پایه ای در آن دستگاه ها وجود دارد . به عنوان مثال دل هایی که قیمت آن ها زیر دو میلیون تومان است ایده آل می باشد و تنها دارای مشخصات پایه ای هستند . اگر مشکل کسری بودجه ندارید و برای شما کارایی مهم است می توانید مدل های مختلفی را مورد بررسی قرار دهید و دست شما برای خرید باز است . 

لازم به ذکر است که این را بدانید همواره گران قیمت ترین دستگاه نمی تواند بهترین و باکیفیت ترین دستگاه صندلی ماساژور باشد . پس قبل از آنکه خرید خود را قطعی نمایید ویژگی ها و مشخصات آن را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید ، درباره برنامه ها کیفیت و کشور سازنده اطلاعات جمع آوری نمایید ویژگی هایش و نکات حائز اهمیتش را بررسی منید و حتما تحقیق کنید که با توجه به مشخصات دستگاه قیمتی که برای آن دستگاه در نظر گرفته شده است مناسب و معقول می باشد یا خیر .یکی از بهترین کارها برای دانستن این موضوع تماس با فروشگاه های عرضه کننده این محصول ، مشاوران و تحقیق در اینترنت می باشد. 

3) درکل دستگاه صندلی ماساژور چقدر ارزش دارد؟ بر اساس نوع و مارایی و برنامه های موجود دستگاه مبل و صندلی ماساژ دارای بازه قیمتی بزرگی می باشد و معمولا از زیر یک میلیون تومان شروع شده و تا بیش از 10 میلیون تومان هم قیمت دارد . گروه بندی اصلی قیمت این دستگاه به دو دسته کلی زیر دو میلیون تومان و بالای دومیلیون تومان تقسیم بندی می شود . ماساژورهایی که گران قیمت هستند دارای مشخصات خاص و منحصر به فردی می باشند که در بازه قیمت پایین تر دیده نمی شود . 

4) نوع برند صندلی ماساژور را انتخاب کنید 

انتخاب یک ماساژور بر حسب یک برندی که معروف و شناخته شده است راه مناسب و ساده تری می باشد . برندهایی که شناخته شده باشند برای آنکه  مشتریان خود را راضی و خشنود نگهدارند محصولاتشان را با کیفیت و دقت بیشتری عرضه می نمایند و همچنین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد . 

5) مبل یا صندلی ماساژور را از کجا خریداری نماییم؟ 

با همه گیر شدن شبکه های اجتماعی و گسترش اینترنت برای آنکه با مبل های ماساژور آشنا شویم دیگر لازم نیست کلی وقت صرف کرده و در بازار به دنبال آن باشیم ، با کمی تحقیق در اینترنت میتوانیم انواع برند های شناخته شده در جهان را مشاهده و با قیمت ها و مشخصات کلی آن آشنا شویم . امروزه محیط اینترنت بهترین مکان برای ارائه اینگونه خدمات به مشتریان می باشد ؛ زیرا با استفاده از اینترنت می توان مقایسه دقیق و گسترده انواع محصولات را مشاهده کرد و به اولویت های مد نظر دست پیدا کرد و خیلی راحت تر خرید انجام پذیرد . 

6) طراحی و ساخت 

اگر می خواهید یک دستگاه ماساژور با دوام و کارایی بلند مدت خریداری نمایید باید دوام آن محصول را کاملا بررسی کنید . یک دستگاه ماساژور خوب و با دوام باید اجزای آن محکم و مواد مصرفی با دوام به کار برده شود و همچنین لازم به ذکر است این دستگاه شامل یک ظرفیت وزنی معینی می باشد و نباید افراد بیشتر از ظرفیت بر روی دستگاه قرار بگیرند . همچنین توجه به ترکیب رنگ دستگاه و لوازم منزل هم برای اشخاصی قابل اهمیت می باشد ، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که این نکته برایش مهم است پس حتما در هنگام خرید به آن دقت نمایید . 

7) پوشش دستگاه ماساژور 

دستگاه های مختلفی وجود دارند بعضی از آن ها با تمام بدن کار می کند اما افراد می خواهند قسمت های مشخص شده ای از بدن مورد استفاده قرار بگیرد . پس دقت داشته باشید که افرادی که مشکل درد کمر دارند باید تمرکز اصلیشان بر روی کمر و پایین تنه باشد . 

8) برنامه های دستگاه ماساژور 

این دستگاه ها بر اساس نیاز افراد باید برنامه ها و متد های مختلفی از ماساژ را به افراد ارائه دهند ، پس در هنگام خرید از وجود این برنامه ها بر روی دستگاه اطمینان حاصل کنید . (از جمله انواع متد و برنامه ها می توان به شیاتسو ، ماساژ غلطک مانند ، ماساژ مالشی اشاره کرد) . مدل هایی هستند که حالت لرزش و ویبره را هم می دهند که این نمونه دستگاه قیمت بالاتری دارند . به طور کلی هرچه قیمت دستگاه بالاتر رود برنامه های موجود در آن بیشتر بوده و فرآیند ماساژ را دقیق و آرام تر انجام داده و دارای آرامش بیشتری خواهد بود . 

9) خاصیت تطبیق پذیری 

دستگاه هایی که ارزش قیمت بالاتری نسبت به دیگر دستگاه ها دارند می توانند تنظیمات و شرایط را طبق نیاز ها و اولویت های دلخواه ما اجرا کنند . یعنی اگر یک دستگاه ماساژور کلی بدن هم خریداری کرده باشیم می توانیم تنظیمات را طوری اعمال نماییم که ماساژ بر روی نقطه مورد نظر خودمان که مشخص می کنیم اعمال گردد . و حتی شدت ماساژ در این دستگاه ها قابل اندازه و قابل تغییر می باشد . 

بعد از آنکه تمامی جوانب را در نظر گرفتیم می توانیم مناسب ترین نوع که برای ما مورد فایده خواهد بود را انتخاب نماییم . در آخر تأکید ما بر این است که اولویت خود و دقت خود را هنگام انتخاب دستگاه تنها و تنها بر روی نیاز خود بگذاریم و بر روی این مطلب تمرکز نماییم تا بتوانیم بهترین دستگاه بر اساس نیاز خود تهیه نماییم . با خرید درست و دقیق این دستگاه سرمایه گذاری مفیدی بر روی سلامت بدن خود اعمال نموده اید و بر اساس انتخابتان دوام خواهد داشت و برای آرامش و سلامت بدنتان مفید خواهد بود .
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان