امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
تکنیک های امنیتی در طراحی سایت
#1
تکنیک های امنیتی در طراحی سایت

 به روز بودن طراحی سایت با آخرین تکنیک ها، به روز رسانی های مرورگر و موضوعات داغ می تواند کاملا یک چالش باشد. هر ماه Anselm خلاصه آنچه در طراحی سایت انجام شده است خلاصه می شود، به طوری که شما می توانید به آسانی بر روی همه چیز جدید و مهم دست پیدا کنید.


[تصویر: web-design-nonegartop.jpg]
طراحی سایت

امنیت را در طراحی سایت خود تامین نمایید

طراحی سایت همچنان با تمام تنوع و تغییرات مختلف آن به پلت فرم، سخت است که یک الگوی راست را ببینید – اگر حتی (فقط) یک وجود دارد. اما شگفت انگیز است که ببینیم تغییر چه چیزی، چه ویژگی هایی به پلتفرم افزوده می شود، چه کسانی از بین می روند، و چگونه مرورگرها تکنولوژی های بیشتری را برای حفاظت از کاربر از حملات طراحی سایت های مخرب به کار می گیرند. جالب است که ببینیم این ویژگی های امنیتی امروزه به عنوان یک ویژگی برای طراحی سایت توجه زیادی می شود؛ این نشان دهنده اهمیت حفظ حریم خصوصی و امنیت و چگونگی بی ثبات بودن طراحی سایت در گذشته است.

از SSL برای طراحی سایت امن استفاده نمایید

[تصویر: web-design-top-nonegar.jpg]
طراحی سایت

اما بهترین چیز در مورد این همه این است که نشان می دهد چقدر اهمیت دارد که به چیزهایی که مردم به ما می دهند، برسند. به جای اجرای راه حل های خود برای همه چیز، اغلب بهتر از استفاده مجدد از یک سیستم موجود است. نه تنها ایمن تر است، بلکه به کار بردن کار کمتری نیز می انجامد. اگر ما فکر می کنیم که آیا ما باید نسخه خود را از SSL در طراحی سایت بسازیم یا از یک نرم افزار موجود برای این کار استفاده کنیم. چرا ما برای اعتبار سنجی میزبان منابع خودمان را بررسی می کنیم. مقالات این هفته همه به این موضوعات اختصاص داده شده است.

یکی دیگر از چیزهایی که در سرم به وجود آمده است. در آن توضیح می دهد چگونه ما کورکورانه از بابل به عنوان طراحی سایت استفاده می کنیم. اما ما معمولا متوجه نمی شویم که انتقال همه کد مدرن ما در مرورگرهای مدرن، کارآمد ترین روش نیست. در مورد چگونگی بهبود وضعیت و بهبود عملکرد طراحی سایت برنامه های ما ارائه می دهد. آیا این شگفت انگیز است که فقط یک سوم از اندازه بسته نرم افزاری را در اختیار دیگران قرار ندهید، زیرا هر کدام از هر مرورگری کد را عوض نکنید.

[تصویر: xml-webdesign.jpg]
طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

جداسازی طراحی سایت به طور موثر برای طراحی سایت های غیر قابل اعتماد برای دسترسی به اطلاعات یا سرقت اطلاعات از حساب های شما در طراحی سایت های دیگر سخت تر است. کروم ۶۷ در حال حاضر با آن حمل می شود و مسدود کردن خواندن متقابل (CORB) دیگر بارگیری نخواهد کرد، برای مثال یک فایل JSON به عنوان تصویر. اما حتی بیشتر، این تغییرات به این معنی است که طرح تمام صفحه دیگر تضمین نشده است که همگام باشد. این ویژگی جدید شما را تحت تاثیر قرار می دهد اگر شما اندازه های محاسبه شده را از یک عنصر در جاوا اسکریپت بخوانید یا استفاده از شنوندگان رویداد را بارگیری کنید. اطمینان حاصل کنید که شما در مورد این اطلاعات می دانید و بررسی کنید که آیا طراحی سایت های شما همچنان به عنوان انتظار می رود کار می کنند.

سیاست های امنیتی را در طراحی سایت خود فراهم نمایید


ما کمی درباره سیاست های امنیت محتوا طراحی سایت را می دانیم که این امکان را می دهد که طراحی سایت بار برخی از منابع را با نام های میزبان طراحی سایت محدود کنند. اما فروشندگان مرورگر چیزی جدیدی در حال حاضر ارائه می دهند: سیاست ویژگی. این اجازه می دهد تا طراحی سایت به طور انتخابی فعال، غیر فعال یا تغییر رفتار برخی از API ها و ویژگی های طراحی سایت در مرورگر. این همانند CSP است، اما به جای کنترل امنیت در طراحی سایت، ویژگی های کنترل شده را کنترل می کند.

[تصویر: Marsys-cleaning-big.jpg]
طراحی سایت


بخش فناوری جهان به سرعت در حال تبدیل همه چیز جهان به چیزهای دیجیتالی است، بسیاری از آنها خواستار اخلاق بیشتر در زمینه ما شده اند. این در بسیاری از موارد کاملا هدف مبهم است، بنابراین اجازه دهید آن را به یک بخش از دیجیتال توسعه فوری اعمال کنیم. چگونه ما می توانیم به عنوان طراحی سایت جلویی به عنوان اخلاقی ترین، چه چیزهایی می توانیم انجام دهیم.

UI / UXدر طراحی سایت حرفه ای


در طراحی سایت آنچه ما می توانیم انجام دهیم به جای این که طراحی سایت ما کاربر پسند تر باشد. کاربران زمان لازم برای خواندن بیش از حد لازم ندارند، اما طراحان هنوز تمایل دارند تا متن زیادی را قرار دهند، زیرا فکر می کنند مردم باید بدانند که این کار را می کنند. این یک گزارش جالب درباره اینکه Google اجازه میدهد طراحی سایت را هنگام خواندن ایمیلهای افراد Google در هنگام تأیید مجوز برنامه مجوز بخوانند اجازه میدهد. مسئله این است که هیچ راهی برای جلوگیری از آن آسان نیست و اگر شما از Gmail برای شرکت خود استفاده میکنید، ممکن است آنقدر تحت تاثیر قرار گیرد که ممکن است بر خط مشیهای حریم خصوصی تاثیر بگذارد و تحت عنوان GDPR باشد.

[تصویر: 504757492.jpg]
طراحی سایت

با وجود آن که در حال حاضر تنها در مرورگرهای Chrome و سامسونگ در دسترس است، ارزش آن را امتحان کنید و شاید در حال حاضر آن را به این کاربران خدمت کنید. ما هنوز می توانیم مقالات ذکر شده در مورد اهمیت بهینه سازی انتخابگرهای CSS به منظور بهبود عملکرد در طراحی سایت است. در طراحی سایت رنگ به تنهایی به عنوان شاخص شناخته شود. نمادها و پیام خطا می تواند برای کاربران طراحی سایت بسیار مفید باشد. با اجزای طراحی سایت را گسترش دهیم. این بسیار مفید است زیرا ما می توانیم با استفاده از قالب های پیش ساخته شده برای عناصر سفارشی صرفه جویی کنیم، همچنین تمامی بهینه سازی ها و پیش فرض ها (معنایی، قابلیت دسترسی، قابلیت مرورگر) را به صورت رایگان دریافت می کنیم و هنوز می توانیم رفتار خودمان را در بالا ایجاد کنیم از آن حداقل، اگر بتوانیم از عناصر سفارشی استفاده کنیم، اما این یک داستان متفاوت است.

طراحی سایت و اصول بهینه سازی سایت

[تصویر: school-website-design-development-300x187.jpg]

ما به راحتی می توانیم بهینه سازی طراحی سایت ها برای عملکرد و چگونه این می تواند به عنوان یک استثناء سهمیه ای در مرورگر منجر شود. خوشبختانه، او علت این را پیدا کرد و با تنظیم سرصفحه های طراحی سایت در نهایت رمز و راز پاسخهای مبهم تک مخفی را حل کرد و به ما در مورد اینکه چگونه از این مسائل جلوگیری کند، حل شده است.مجموعه ای از مقالات طراحی سایت که در مورد چگونگی جعل یک شبکه خودکار جایگزین با شکاف در اینترنت اکسپلورر را بررسی می کند.در طراحی سایت CSS خوب است، اما من اغلب می شنوم که مردم نمی توانند از آن استفاده کنند، زیرا IE11 از آن پشتیبانی نمی کند. اما این درست نیست که IE11 نسخه قبلی CSS Grid در طراحی سایت را داشته باشد که ما به راحتی می توان با autoprefixer آن را تغییر داد. تفاوت های Grid CSS را توضیح می دهد و ویژگی هایی که می توانیم و نمی توانیم استفاده کنیم
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طراحی سایت ورزشی eh3an2010 0 12 2018/09/18، 04:27 AM
آخرین ارسال: eh3an2010
  طراحی سایت پوست و مو eh3an2010 0 17 2018/09/13، 04:07 AM
آخرین ارسال: eh3an2010
  طراحی سایت در یزد eh3an2010 0 14 2018/09/12، 05:59 AM
آخرین ارسال: eh3an2010
  طراحی سایت در دنیای دیجیتال مارکتینگ forouzan99 0 28 2018/09/10، 09:12 AM
آخرین ارسال: forouzan99
  اصول و قوانین بهینه سازی در طراحی سایت forouzan99 0 29 2018/09/10، 09:11 AM
آخرین ارسال: forouzan99
  طراحی سایت کتابخانه های عمومی forouzan99 0 25 2018/09/08، 10:44 AM
آخرین ارسال: forouzan99
  پنج معیار اصلی که هر طراحی سایتی باید داشته باشد forouzan99 0 13 2018/09/08، 10:43 AM
آخرین ارسال: forouzan99
  طراحی سایت در دنیای دیجیتال مارکتینگ forouzan99 0 28 2018/09/04، 11:32 AM
آخرین ارسال: forouzan99
  طراحی سایت ریسپانسیو در آینده forouzan99 0 26 2018/09/03، 11:52 AM
آخرین ارسال: forouzan99
  استراتژی بازاریابی اینترنتی با طراحی سایت forouzan99 0 29 2018/09/03، 11:51 AM
آخرین ارسال: forouzan99

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان