امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعمیرات ماشین لباسشویی
#1
همه‌ چیز درباره تعمیرات ماشین لباسشویی

امروز می‌خواهیم در مورد تعمیرات ماشین لباسشویی سخن بگوییم، ماشین لباسشویی جزء وسایلی هستند که امروزه نمی‌توان به‌ راحتی از کاربرد آن‌ها صرفه نظر کرد، این دستگاه‌ها که امروزه جزء جدا ناپذیری از زندگی روزمره انسان‌ها شده‌اند، دارای قابلیت‌های بسیاری هستند و به‌ نوعی حتی تصور زندگی بدون آن‌ها نیز بسیار دشوار می‌باشد، برای اینکه بهتر با این دستگاه‌ها آشنا شویم، ابتدا به انواع آن‌ها اشاره‌ می کنیم.
یک روز که شما تصمیم به شستن لباس‌های خودتان می‌کنید، لباس‌های خود را در ماشین لباسشویی قرار می‌دهید و  محل را ترک می‌کنید و ناگهان متوجه می‌شوید که آب به سمت شما در حال حرکت است، این احتمال را می‌دهید که شاید بعد از اینکه شما  لباس‌ها را در ماشین لباسشویی قرار دادید، واشر آن در رفته است و یا اینکه زمانی که شما می‌روید تا لباس‌ها را به خشک‌کن بفرستید، متوجه می‌شوید که مخزن ماشین لباسشویی هنوز پر از آب است. ما امروز در ابرکاوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی قصد داریم نکات مهم و کلیدی عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.
نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی
ماشین لباسشویی نیز مانند دیگر وسایل منزل هراز چند گاهی ممکن است دچار مشکل شود و باید برای این مشکل راه‌ حلی اندیشید، پیشنهاد ما این است که تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به دست افراد مجرب و کار کشته بسپارید، زیرا تعمیرات ماشین لباسشویی اگر به‌ درستی انجام نشود، ممکن است خسارت‌های جبران‌ ناپذیری را ایجاد کند، اگر شما گشتی در اینترنت بزنید ممکن است، راه‌حل‌هایی برای تعمیر ماشین لباسشویی پیدا کنید، اما هیچ‌ کدام از آن روش‌ها، روش مناسبی نیستند، زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد که شما بتوانید به‌ درستی این کار را انجام دهید.
اما پیشنهاد ما استفاده از تعمیر کاران مجرب در حوزه تعمیرات ماشین لباسشویی است، زیرا این وسیله علاوه بر برقی بودن، دارای پیچیدگی‌های خاص خود نیز می‌باشد، امروزه ماشین لباسشویی‌های موجود در بازار دارای قابلیت‌های متعددی هستند و حتی تعدادی از آن‌ها هوشمند بوده و قابلیت‌های خاص الکترونیکی دارند که به آن‌ها لباسشویی هوشمند می گویند.
دلایل استفاده از تعمیرکار برای تعمیر ماشین لباسشویی
استفاده از تعمیرکار برای تعمیرات ماشین لباسشویی دلایل بسیاری دارد، اگر تاکنون قانع به استفاده از تعمیرکار برای تعمیر ماشین لباسشویی خود نشده‌اید، در این بخش از این مقاله با همراه باشید، اول باید بگوییم که استفاده از تعمیرکار چه مزیتی دارد، استفاده از تعمیر کار ماهر و مجرب باعث می‌شود که عیب‌یابی وسیله شما به‌سادگی انجام شود و اسرع وقت بتوان برای رفع آن عیوب اقدام کرد، از طرفی تعمیرکار مجرب به‌طور کامل با بخش‌های مختلف ماشین لباسشویی آشنا است و با دیدن مشکل ماشین لباسشویی سریعاً شروع به تعمیر منطقه موردنظر می‌کند.
هم‌چنین چون تعمیرکارها با ماشین لباسشویی آشنایی کامل دارند برای تعمیرات ماشین لباسشویی مشکل‌های دیگری پیش نخواهد آمد و از اتفاق‌های ناخواسته جلوگیری می‌شود، هم‌چنین نیز تاکید میکنیم که اگر اگر خودسرانه دست به تعمیرات ماشین لباسشویی بزنید، ممکن است آسیب بیشتری به دستگاه خود وارد نمایید، از طرفی تعمیرکاران فقط به فکر تعمیرات ماشین لباسشویی نبوده و سعی را بر این می‌گذارند که تعمیر این دستگاه با کمترین میزان هزینه انجام پذیرد، تا بتوانید با خیالی آسوده از ماشین لباسشویی استفاده کنید.
مرحله اول تعمیرات ماشین لباسشویی
تشخیص مشکلات و تعمیرات ماشین لباسشویی علم سخت و دشواری نیست و بلکه شما می‌توانید خودتان را انجام دهید. اما توصیه می کنیم با دریافت مشاوره از کارشناسان با تجربه و آموزش دیده ابرکاوان، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سلامت ماشین لباس شویی خود را با دریافت خدمات با کیفیت و در اسرع وقت تعمیرات ماشین لباسشویی تضمین نمایید.
اساساً، مشکلات ماشین لباسشویی مربوط به نشت آب می‌باشد، ممکن است که یک پمپ کار نمی‌کند و یا قسمتی به درستی اتصال ندارد.
در تعمیرات لوازم خانگی و تعمیرات ماشین لباسشویی اولین موضوعی که بررسی می‌شود نشتی‌ها است
در زمان تعمیرات ماشین لباسشویی چک کنید که آیا واشر نشتی دارد یا خیر.
نشت عمدتاً از شلنگ تخلیه که در بدنه‌ی ماشین لباسشویی قرار دارد، صورت می‌گیرد، آیا قطره‌های آب بر روی بدنه‌ی ماشین لباسشویی دیده می‌شوند؟ شاید وقتی ماشین لباسشویی را برای تخلیه چرخانید، آب از شلنگ تخلیه خارج شده باشد.
اگر احساس می‌کنید که چیزی جریان آب را متوقف کرده، شلنگ زه‌کشی ماشین لباسشویی را چک و تنظیم کنید. اگر چیزی در داخل شلنگ انباشته شده آن را خارج کنید.
در زمان تعمیرات ماشین لباسشویی یکی دیگر از دلایل نشت آب می‌تواند یک شلنگ باشد که اتصال آن شل شده است، ابتدا اجازه دهید تا آب داخل ماشین لباسشویی کامل خالی شود و سپس پشت آن را چک کنید تا مطمئن شوید که هیچ پارگی در شلنگ یا اتصالات وجود ندارد.
دو شیلنگ وجود دارد که در سیستم چرخه آب نقش دارند، چک کنید که در شرایط درستی قرار داشته باشند. انجام این کار به درستی، می‌بایست توسط یک کارشناس کارآزموده تعمیرات ماشین لباسشویی صورت گیرد.
در زمان تعمیرات ماشین لباسشویی پشت ماشین لباسشویی را چک کنید

با استفاده از پیچ گوشتی شما باید پنل پایین را از ماشین لباسشویی باز کنید، شاید نشست آب در پشت این پنل صورت گرفته باشد.
احتمالاً یک واشر فرسوده وجود دارد، که باعث می شود که آب در حین چرخش خارج شود.
در حین تعمیرات ماشین لباسشویی سمت بالای ماشین لباسشویی را برای بررسی واشر بلند کنید، که معمولاً با دو کلیپ در جلوی در قرار دارد. یک پیچ گوشتی با سر باریک وارد آن کنید و به سمت بالا بکشید، می‌بینید که دو کلیپ در پشت هستند و مانند لوله عمل می‌کنند. حال واشر را چشمی چک کنید که شکاف یا خاک یا چیزی که باعث بروز نشتی شده باشد وجود دارد یا خیر ؟
مرحله دوم تعمیرات ماشین لباسشویی

در مرحله دوم از تعمیرات ماشین لباسشویی پمپ آب را بررسی خواهیم کرد. در زمان انجام تعمیرات ماشین لباسشویی لطفاً نکات زیر را با دقت بررسی نمایید:
  • یک ماشین لباسشویی با نیروی گریز از مرکز کار می کند، اگر چرخش نداشته باشد، در هنگام کار، آب را تخلیه نمی‌کند.
توجه داشته باشید که در زمان انجام تعمیرات ماشین لباسشویی احتمال خراب شدن پمپ هم وجود دارد، زیرا جنس آنها از پلاستیک ساخته می‌شود و احتمال شکسته شدن لبه‌های پمپ در گذشت زمان وجود دارد و این باعث می‌شود، نتواند فشار آب را کنترل کند. بررسی کنید که آیا پمپ با سرو صدای زیاد کار می‌کند.
 
بررسی کنید که تسمه شل نشده باشد، ماشین را خاموش کنید و صحت اتصال تسمه را چک کنید. اگر که تسمه بیش از 12.7 میلیمتر انحراف پیدا کند کاملاً شل می‌شود. در صورت امکان تسمه را محکم کنید در غیر اینصورت می‌بایست در زمان تعمیرات ماشین لباسشویی تسمه را تعویض کنید.
در مرحله دیگر از تعمیرات ماشین لباسشویی مشکلات برق را بررسی خواهیم کرد. سیستم برق ماشین را بررسی کنید، شاید مجبور شوید به خاطر خطر برق گرفتگی با یک برق کار متخصص ما در ابرکاوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تماس بگیرید. در اینجا شما بدون تجهیزات تخصصی دیجیتالی دو کار می‌توانید انجام دهید
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چاپ استیکر ماشین hassanh403 2 287 2020/05/02، 04:34 PM
آخرین ارسال: voxnir
  نمایندگی تعمیرات سامسونگ @alirezam216 2 274 2020/05/02، 12:40 PM
آخرین ارسال: voxnir
  نمایندگی تعمیرات بوش tarahyseo 2 526 2020/05/02، 12:30 PM
آخرین ارسال: voxnir
  نمایندگی تعمیرات اپل در تهران @alirezam216 2 427 2020/05/02، 12:28 PM
آخرین ارسال: voxnir
  تعمیرات یخچال و فریزر - آرا سرویس tarahyseo 2 555 2020/05/01، 01:39 PM
آخرین ارسال: voxnir
  تعمیرات یخچال و فریزر tarahyseo 2 519 2020/05/01، 01:36 PM
آخرین ارسال: voxnir
  تعمیرات تخصصی تلویزیون گروه فنی رایان poroject 2 353 2020/05/01، 01:26 PM
آخرین ارسال: voxnir
  اجاره ماشین عروس mehran1999 1 878 2020/04/24، 05:30 AM
آخرین ارسال: voxnir
  نمایندگی تعمیرات سونی @alirezam216 0 294 2019/04/10، 12:10 PM
آخرین ارسال: @alirezam216
  نمایندگی تعمیرات ال جی @alirezam216 0 268 2019/04/10، 12:06 PM
آخرین ارسال: @alirezam216

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان