امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصول مهم طراحی سایت
#1

در بخش پیشین مقالات آموزش طراحی سایت در مقاله ای با عنوان «
استانداردهای طراحی سایت» مواردی را مطرح نمودیم که به علاقه مندان طراحی سایت توصیه می کنیم ابتدا به آن مطلب مراجعه و سپس ادامه مباحث را در این نوشتار دنبال کنند. طراحی سایت هم مانند هر علم دیگری اصول و قواعدی دارد که تحت عنوان استانداردهای طراحی سایت مورد تأکید قرار می گیرد. استانداردهای طراحی وب سایت به مجموعه ای از نکات و دستورالعمل ها اشاره دارد که رعایت آنها در طراحی سایت موجب می شود که شما به اهداف از پیش تعیین شده خود دست پیدا کنید و کاربران نیز از سایت شما رضایت داشته باشند.طراحی سایت،طراحی وب سایت،طراحی سایت تهران،

تهیه چارجوب مناسب قبل از طراحی سایت
این مورد در ادامه موارد قبلی است و به نوعی به پروپزال طراحی سایت شما مربوط می شود. اکثر افراد و شرکت هایی که قصد طراحی سایت برای خود دارند هنگام مراجعه به طراحان و برنامه نویسان دقیقاً نمی دانند که چه چیزی می خواهند و سر درگم هستند. در این شرایط یک کارشناس طراحی سایت با تجربه باید یک پروپزال با توجه به نوع کسب و کار و اهداف و برنامه ها و کُلیات کسب و کار متقاضی به وی ارائه دهد. برای تهیه پروپزال باید سایت های مشابه هم در ایران و هم سایت های موفق جهان را بررسی کرده و نمونه کارهای مختلف را به مشتری نشان داده و سپس با ایجاد نوآوری ها و ایده های جدید اقدام به طراحی سایت مورد نظر مشتری نماید.


مشهد
طراحی سایت مشهد شرکت های طراحی سایت متعددی را شامل می گردد که در مناطق مختلف مشهد در حال فعالیت می باشند. شرکت طراحی سایت نونگار پردازش از شرکت های معتبر در زمینه طراحی سایت می باشد که خدمات مختلف مانند طراحی سایت ، طراحی پرتال ، طراحی اپلیکیشن ، سئو سایت و دیگر فعالیت ها در زمینه مارکتینگ آنلاین را در خود می گنجاند.طراحی سایت،طراحی سایت،
وب سایت مشهد
طراحی وب سایت مشهد و در خراسان شمالی ، خراسان جنوبی ، مشهد رضوی می تواند به شرکت های طراحی سایت متعددی اشاره نماید که هر یک سابقه مختلفی در زمینه طراحی سایت دارند. وجود سابقه طولانی می تواند نمونه کارهای بیشتری را در زمینه طراحی سایت فراهم نماید که وجود نمونه کارهای متعدد می تواند  آشنایی و شنخات بیشتری در خصوص خواسته و  نیاز مشتری از طراحی سایت در زمینه های مختلف فراهم نماید.استانداردهای طراحی سایت
شرکت طراحی سایت در مشهد
شرکت طراحی سایت در مشهد سرویس های خود را از خرید دامنه تا خرید هاست آغاز می نمایند و به تحویل طراحی سایت مطابق به نیاز و خواسته مشتری همراه می نمایند و نیز همچنین می تواند به پیاده سازی سئو سایت در کلمه کلیدی نیز ختم گردد تا ترافیک را به سمت طراحی سایت از طریق موتورهای جستجو اجرا نمایند. تولید محتوا و بازاریابی محتوا نیز در گام بعدی قررا می گیرد که متناسب با کلمه کلیدی سایت می تواند تولید گردد که خود کمکی در جهت سئو سایت انجام می گردد.
پاسخ
 سپاس شده توسط siterayan
#2
سئو و بهینه سازی هر روز در حال پیچیده تر شدن و تغییر است و در این راستا الگوریتم های زیادی از طرف گوگل معرفی و بر روی سایت ها اعمال می شود. این الگوریتم ها هر کدام به دنبال هدف و مقاصد خود هستند ولی در نهایت همه این الگوریتم های گوگل یک هدف واحد دارند و آن انتخاب بهترین وب سایت ها برای قرار گرفتن در صفحات اول است. هر کدام از الگوریتم های گوگل مانند تکه ای از پازل هستند که همه اینها در کنار هم باعث شکل گرفتن می شود. در این مقاله به بررسی دقیق رنک برین (Rank Brain) پرداخته شده است.

تعریف الگوریتم:
به طور کلی به مجموعه ای از قوانین و دستورالعمل هایی که به صورت مرحله به مرحله انجام می‌شود تا پروسه به نتیجه برسد الگوریتم می‌گویند. در مورد تعریف الگوریتم های گوگل می‌توان گفت مجموعه‌ای از قوانینی که برای تجزیه و تحلیل وب سایت ها لحاظ می‌شود تا این سایت ها از نظر سئو مورد ارزیابی قرار بگیرند.

الگوریتم رنک برین (Rank Brain) گوگل چیست؟
گوگل از یک سیستم هوش مصنوعی و تکنولوژی یادگیری ماشین برای مرتب سازی و جستجوی معنایی بهتر استفاده می کند که آن رنک برین نامگذاری شده است. این الگوریتم  برای جستجوی مطالب و  نتیجه های مرتبط و بیشتر برای نمایش کلمات کلیدی و جستجوهای خاص مورد استفاده قرار می گیرد .دریافت مفهوم و معنای عبارات جستجو شده اصلی ترین هدف رنک برین است.این الگوریتم توسط گوگل و بلومبرگ تایید شده است. در گذشته بعضی مواقع اتفاق می‌افتاد که نتایج نمایش داده با فکر و نوع جستجوی کاربر متفاوت بود پس گوگل سعی بر این داشت که نتایج خروجی نمایشی خود را کاملاً مشابه جستجوی کاربران کند. این جستجو بیشتر به صورت معنایی و مفهومی است تا بهترین نتیجه را نمایش دهد.
رنک برین با توجه به لوکیشن و موقعیت جغرافیایی ، سابقه جستجوی کاربر و در بعضی مواقع نوع دستگاهی که کاربر با آن جستجو می کنند نتایج را به صورت گزینش شده و مرتبط نمایش می دهد.

آشنایی با یادگیری ماشین (Machine learning) :
این تکنیک فوق العاده برای جمع آوری اطلاعات بدون نیاز به انسان و یا دانش برنامه نویسی به کارگیری شده است. این تکنیک به رایانه آموخته می‌شود و از انواع آن می توان به اتومبیل های بدون راننده اشاره کرد.

رنک برین چه اهمیتی در سیو دارد؟
در گذشته نه چندان دور تمام تمرکز توسعه‌دهندگان سئو بر روی جستجوی کلمات کلیدی به صورت کاملاً دقیق بود. حالا اگر مشترکین کلمات کلیدی تعیین شده شما را جستجو نمی کردند شما نیز در معرض دید آنها نبودید. رنک برین این امکان را مهیا ساخته که علاوه بر کلمات کلیدی تعیین شده از طرف شما ، جستجوی کاربران که با محتویات سایت شما ارتباط مفهومی دارند ورودی داشته باشید.

با ذکر یک مثال الگوریتم رنک برین را شرح می دهیم:
شخصی در منطقه کرج زندگی می کند قصد دارد برای توسعه شغل خود با یک طراح سایت مشورت کند و پروژه طراحی سایت خود را به او بسپارد. اولویت این شخص مراکز واقع در کرج می باشد و به همین دلیل عبارت جستجو شده از طرف این مشتری طراحی سایت در کرج است. الگوریتم رنک برین (Rank Brain) با توجه به به مطالب قبلی موقعیت های مکانی و همچنین معانی مفهومی برای شما نتایجی را مرتب سازی می کند. حالا همان شخص عبارت طراحی سایت در البرز را جستجو می‌کند و در نتیجه می بیند خیلی از نتایجی که توسط گوگل به نمایش درآمده است با همان عنوان طراحی سایت در کرج قبلی است . این اتفاق به دلیل ارتباط معنایی و موقعیت جغرافیایی دو واژه کرج و البرز شکل گرفته است.

در راستای پیشروی با این الگوریتم چه باید کرد:
- به جستجوی معنایی بیشتر توجه کنید
دیگر همانند گذشته نمی‌توان تنها دلگرم به جستجوی عبارت دقیق کاربر با کلمات کلیدی تعیین شده از طرف ما باشیم. شما باید در بسیاری از موارد اصل را برپایه هم معنی و هم مفهوم بودند قرار دهید و همچنین می توانید از کلمات کلیدی هم خانواده استفاده کنید. از طرفی به دلیل استفاده کاربران از Voice Search باید این اصل را نیز در روند پیاده سازی سئو خود رعایت کنید چون ابتدا گوگل باید متوجه مفهوم و عبارت های عنوان شده از طرف کاربر در صوت باشد و متناسب با معنای آن نتایج را در خروجی قرار دهد.

- محتوای قوی همچنان تاثیرگذار است:
از محتوا غافل نشوید چون هنوز از نگاه همه الگوریتم ها نقطه قوت یک سایت محسوب می شود.

- برورسانی را فراموش نکنید:
به هر اندازه سایت قوی داشته باشید ولی مدت آن را به روز نکنید باید منتظر اتفاقاتی نه چندان خوشایند باشید. پس در تایم های زمانی منظم سایت خود را به روز نگه دارید.

- کلمات کلیدی طولانی را در دستور کار قرار دهید:
سعی کنید در دستور کار خود استفاده از کلمات کلیدی بلند و چند سیلابی را قرار دهید تا به نتایج بهتری در پیشرفت سئو برسید. این اتفاق احتمال جستجوی بهتر را برای کاربران فراهم می کند.

- هوشمندانه رفتار کنید
دیگر دوران تمرکز بر روی یک یا چند کلمه کلیدی به پایان رسیده است و تنها وب‌سایت‌های پیروز خواهند شد که به دنبال چه معنایی هستند .
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلاس آموزش طراحی طلا و جواهرات با MATRIX kimia94 0 644 2020/11/15، 01:57 PM
آخرین ارسال: kimia94
  تابلو نئون پلاستیک چیست و چگونه ساخته و طراحی می شود ? panel123 0 798 2019/04/21، 12:50 PM
آخرین ارسال: panel123
  طراحی واجرای انواع گچبری های لوکس poroject 1 2,492 2018/11/27، 02:52 PM
آخرین ارسال: upraizco
  اهداف طراحی سایت aminia 2 4,182 2018/09/03، 05:23 AM
آخرین ارسال: masoome1
  طراحی متفاوت لوستر های مدرن poroject 0 1,873 2018/05/08، 09:03 AM
آخرین ارسال: poroject
  اصول استفاده از جوش شیرین و نمک برای دندان poroject 0 1,992 2018/02/28، 12:06 PM
آخرین ارسال: poroject
  قیمت طراحی سایت با جوملا perans.idin3 0 2,243 2017/12/18، 07:39 AM
آخرین ارسال: perans.idin3
  سایت ترجمه رشته کامپیوتر مطالب علمی 0 2,262 2017/12/09، 06:15 AM
آخرین ارسال: مطالب علمی
Brick طراحی سایت چه کاربردی می تواند داشته باشد ؟ lemonn 0 2,087 2017/11/27، 06:31 PM
آخرین ارسال: lemonn
  نکاتی در مورد سایت های فروش طلا و صرافی perans.idin3 0 1,882 2017/10/22، 10:23 AM
آخرین ارسال: perans.idin3

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان